Pláže na ostrově Kos

Hlavní strana -Kos -Pláže -Polemi (Exotic, Magic)

Pláž Polemi (Exotic, Magic) - ostrov Kos

Naturist Beach

Překrásná písečná pláž Polemi, známá také pod jmény Exotic Beach či Magic Beach, leží na jihozápadním pobřeží řeckého ostrova Kos, ve vzdálenosti cca 32 km od hlavního města. Pláž je známá tím, že ji mají v oblibě nudisté.

Kos, Polemi (Exotic, Magic) na mapě Google maps

Polemi je krásná, tichá a velmi příjemná pláž nedaleko od Kefalosu. Návštěvníci mohou využít lehátka a slunečníky s větrnými zástěnami. Pláž je ale zároveň dostatečně dlouhá na to, aby si každý našel své místo a dostatek soukromí. Z jedné strany pláž chrání borovicový les a z druhé strany se rozprostírá nádherně čisté moře, které láká ke šnorchlování. U pláže se nachází malá taverna, kde si můžete objednat lehké občerstvení.

Na pláž se dostanete odbočkou z hlavní silnice (cedule "Magic Beach") a vydáte se dolů k pobřeží, směrem k restauraci. Nad pláží leží malé parkoviště pro auta a kiosek pro provozovatele lehátek. Směrem doprava naleznete běžnou pláž, vlevo se nachází nudistická část pláže. Je to dlouhá, celkově spíše opuštěná pláž, na které můžete příjemně relaxovat a nechat tak starosti a klidně i oblečení doma.

Další turistické cíle na ostrově Kos

Pláže v blízkém okolí: Pláž Lagades, Pláž Psilos Gremos

Nejoblíbenější pláže na ostrově Kos: Pláž Agios Stefanos, Pláž Kardamena, Pláž Kefalos, Pláž Marmari, Pláž Mastichari, Pláž Paradise, Pláž Psalidi, Pláž Thermes, Pláž Tigaki, Pláž Zouroudi (Kos - město)

Letoviska, pláže, památky i výlety - to vše přehledně v mapě ostrova Kos.

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám