Greece

Mapa ostrova Santorini

Přiblížit na:
Hotely:
Letoviska:
Pláže:
Památky:
Výlety:

Řecký ostrov Santorini, obdobně jako jiné oblíbené turistické destinace, členíme na jednotlivá letoviska. Ve výše zobrazené mapě ostrova jsou zanesena vybraná letoviska. Můžete si tak zvolit konkrétní letovisko, které vás zajímá, a zobrazit si ho - Agia Paraskevi, Agios Georgios, Akrotiri, Fira, Imerovigli, Kamari, Megalochori, Oia, Perissa a Perivolos. Obdobně si lze zapnout či vypnout zobrazení hotelů v dané oblasti.

Více informací o jednotlivých letoviscích na ostrově Santorini naleznete v sekci Letoviska. Stejně jako památkyvýlety či pláže.

Nejoblíbenější pláže na ostrově SantoriniPláž Kamari, Pláž Monolithos, Pláž Perissa, Pláž Perivolos, Pláž Red Beach, Pláž Vlychada

Nejoblíbenější památky na ostrově SantoriniAkrotiri (archeologické naleziště), Archeologické muzeum Thera, Kostel Anastasi (Imerovigli), Kostel Panagia Platchani (Oia), Maják Akrotiri, Ruiny Byzantského hradu (Oia), Thira (archeologické naleziště)

Tipy na výlety na ostrově SantoriniLodní výlet kalderou, Západ slunce v městečku Oia, Nejkrásnější pláže ostrova Santorini, Výlet za krásami hlavního města Fira, Prohlídka starověké Théry

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám