Greece

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Kompenzace CK za povinnost negativního PCR testu!

Novou povinností cestujících přilétajících do Řecka z ČR bude od 17. 8. 2020 předložit negativní výsledek PCR testu na Covid-19. Toto rozhodnutí zaskočilo nás všechny, samozřejmě Vás jako klienty v první řadě. Tyto nenadálé problémy a výdaje Vám proto chceme alespoň do určité míry kompenzovat!

Aktuální nabídka zájezdů reflektuje současnou situaci v Evropě a nové podmínky v jednotlivých prázdninových destinacích. Od 1. 7. 2020 otevřelo Řecko pro české občany všechna mezinárodní letiště včetně řeckých ostrovů i za účelem turistiky. Povinností každého cestujícího je však před vstupem na území Řecka vyplnit tzv. Passenger Locator Form (více zde formulář PLF) a od 17. 8. také předložit negativní výsledek molekulárního PCR testu na Covid-19 (více zde Nová opatření v Řecku).

Povinnost předložení negativního PCR testu se podle prvotních informací nevztahuje na tzv. infanty (tzn. děti do 2 let), ani na děti do věku 10 let. Ostatní cestující musí toto potvrzení o negativním výsledku PCR testu s sebou mít (konkrétně se jedná o potvrzení negativní diagnózy v anglickém jazyce).

Chápeme, že Vám toto nové nařízení řecké vlády způsobuje nemalé komplikace, a proto Vám je chceme alespoň částečně finančně kompenzovat. Podle vybraného zájezdu bude možné čerpat příspěvek ve výši 1500,- až 1700,- na test, u některých nabídek bude proplacena celá částka za test.

Podívejte se na naše tipy z aktuální nabídky jednotlivých cestovních kanceláří a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos a další.

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Evita Mare Alexandria Club foto:+ 28

Evita Mare Alexandria Club

cena od: 21.390 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: cca 100 m, písčitá
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, animační program v češtině, bar u bazénu, cca 100 m od písčité pláže
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 dní
 • cena od 21 390,- Kč
Hotel Astir Palace foto:+ 12

Hotel Astir Palace

cena od: 19.290 Kč
místo: Laganas, Zakynthos
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Blue Style
 • all inclusive, LAST MINUTE akce - sleva až 37 %
 • přímo u písčité pláže, rodinná atmosféra hotelu, oblíbené letovisko
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní
 • cena po slevě od 19 290,- Kč
Hotel Bali Beach foto:+ 16

Hotel Bali Beach

cena od: 21.590 Kč
místo: Bali, Kréta
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: VTT - Travel Family
 • all inclusive, LAST MINUTE akce
 • přímo u písčito-oblázkové pláže, klidné prostředí
 • odlety z Prahy a Ostravy na 7 nebo 14 nocí
 • cena po slevě od 21 590,- Kč

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.