Hotely na poloostrově Chalkidiki

Hlavní strana -Hotely -Chalkidiki -Athos Palace Hotel

Athos Palace Hotel

Athos Palace Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kallithea, Chalkidiki
gps: 40.061162, 23.459295
adresa: Kallithea, 63077 Chalkidiki, Greece
tel.: +30 23740 22100
email: info@athospalace.com

Poloha

Tento dobře známý a příjemný desetipodlažní hotelový komplex, který svými interiéry podle klášterního vzoru navozuje příjemnou atmosféru, je obklopen rozsáhlou zahradou. Nachází se zhruba uprostřed prvního ze tří prstů na poloostrově Chalkidiki, zvaném Kassandra. Nedaleko hotelu, ve vzdálenosti cca 2 km, leží příjemné letovisko Kallithea. V blízkosti, dostupné přes ulici (ve vzdálenosti cca 50-250 m) jsou restaurace, taverny, bary, diskotéka a nákupní centrum. Nejbližší lékař je ve zdravotním středisku hned u pláže hotelu Pallini Beach. Nejbližší autobusová zastávka je cca 100 m, na hlavní cestě u vjezdu do hotelového areálu. Nejbližší bankomat je cca 100 m od hotelu, banka a pošta jsou v letovisku Kallithea.

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem, místy oblázky, je hned před hotelovým areálem, cca 50 m. Vstup do vody je pozvolný, moře je zde velmi čisté. V levé části pláže je písčité dno v moři, v pravé části mohou být kameny. Sprchy a kabinky na převlečení jsou hned u pláže, WC v areálu hotelu.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, konferenční sály, 4 výtahy, info koutek cestovních kanceláří, restaurace, vnitřní a venkovní bar a snackbar, bar u pláže, kavárna, night club, taverna, minimarket, klenotnictví, zlatnictví, lékař, čistírna, pronájem aut, kol a motorek, pokojový servis. Kostelíček, venkovní kino, velká zahrada, parkoviště. Plážové osušky. Wi-Fi v prostoru recepce, dále hotel nabízí vysokorychlostní připojení na internet.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, letovisko nebo moře. Trezor na pokoji. Dále jsou v hotelu pokoje typu Junior suites až pro 4 osoby, s výhledem do vnitrozemí nebo na moře.

Kapacita

V hotelu je celkem 414 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů. Hotel pěstuje vlastní zeleninu a ovoce, které jsou součástí každodenního jídelníčku.

Zábava

Hotel organizuje různé animační programy během dne (aerobik, basketbal, výlety, volejbal, bingo, fotbal, aj.) a řecké večírky, vystoupení s živou hudbou, folklórní večery aj.

Sport a aktivity

Velký venkovní bazén (olympijské rozměry), sprchy, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, vnitřní bazén. 6 tenisových hřišť v areálu, stolní tenis, kulečník. Služby Spa centra - sauna, masáže a další procedury a služby. Na pláži jsou různé vodní sporty (vodní lyžovaní, motorové lodě a plachetnice, veslice, paragliding, windsurfing, škola potápění, rybaření, jízda na koních), plážový volejbal.

Děti

Dětské hřiště a dětský koutek - elektrické hry, dětský miniclub, hlídání dětí, dětská postýlka a židlička v restauraci na vyžádání

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.