Greece

Letoviska ostrova Kefalonia

Ostrov Kefalonia - letoviska.

Malá rybářská vesnice s přístavem leží na východním pobřeží ostrova. Od hlavního města je vzdálená asi 17 km.

více

Argostoli je hlavním městem Kefalonie. Založili ho Benátčané roku 1757 a funguje i jako důležitý ostrovní přístav. Leží na jihozápadě ostrova, v zálivu Lassi.

více

Na severním cípu ostrova, asi 45 km od hlavního města Argostoli, leží malebná vesnička s přístavem Fiskardo. Je to jedna z mála vesnic, které při zemětřesení v roce 1953 neutrpěly větší škody.

více

Jedná se o předměstí města Livathos, které se nachází při moři na jihu ostrova, přibližně 12 km od hlavního města Argostoli. Karavados leží směrem do vnitrozemí.

více

Pitoreskní rybářská vesnička se nachází ve východní části ostrova, asi 28 km od hlavního města Argostoli. Pro návštěvníky je místo atraktivní díky nedalekým přírodním památkám, přesto se však řadí mezi klidnější letoviska. Leží v blízkosti města Sami.

více

Vesnička s malebnou pláží na jihovýchodě ostrova, 29 km od hlavního města Argostoli. Vesnice leží mezi letovisky Skala a Lourdas.

více

Oblast Kipourion leží na západním pobřeží poloostrova Paliki, 15 km od vesnice Lixouri a 42 km od hlavního města ostrova Argostoli.

více

Rybářská vesnice na jižním pobřeží poloostrova Paliki, která se nachází ve vzdálenosti 10 km od města Lixouri a asi 40 km od hlavního města Argostoli.

více

Malá rybářská vesnice s přístavem leží v těsné blízkosti hlavního města Argostoli.

více

Menší letovisko Lepeda leží v jižní části poloostrova Paliki a těsně sousedí s letoviskem Lixouri.

více

Druhé největší letovisko v Kefalonii se nachází na východním pobřeží poloostrova Paliki, v Argostolském zálivu. Přes moře leží naproti hlavnímu městu Argostoli, po silnici vzdálenému 30 km. Obě letoviska ale spojuje i trajektová linka.

více

Velmi klidné letovisko, které si stále udržuje ráz rybářské vesnice. Nachází se na jižním pobřeží Kefalonie, 17 km od hlavního města Argostoli.

více

Klidné letovisko na jihovýchodním pobřeží Kefalonie, 40 km od hlavního města Argostoli. Náleží k němu i malý přístav.

více

Přístavní město Sami leží na východním pobřeží Kefalonie, 26 km od Argostoli. Je to jedno z nejznámějších letovisek v Kefalonii, které uspokojí všechny návštěvníky. Místní přístav spojuje město s Itálií a s peloponéským poloostrovem a Ithakou.

více
12>