Poradíme Vám s výběrem

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2024 -Poradíme Vám s výběrem

Poradíme Vám s výběrem Vaší dovolené

Řecko, Itálie, Španělsko, Chorvatsko, ČR, Slovensko a další

Potřebujete poradit s výběrem Vaší dovolené? Nebo Vás nebaví procházet velké množství zájezdů nabízených jednotlivými cestovními kancelářemi? Rádi Vám s výběrem pomůžeme a zašleme Vám nabídku přesně podle Vašich představ a požadavků.

Hodit za hlavu každodenní starosti a někam odjet. Ale kam? A jak byste chtěli, aby Vaše ideální dovolená vypadala? Potřebujete si hlavně odpočinout a chcete se nechat rozmazlovat, nebo naopak upřednostňujete aktivní dovolenou vyplněnou sportem či výlety po okolí?

Pravděpodobně máte také specifické požadavky na kvalitu hotelu a stravování, vzdálenost pláže od hotelu, zábavu pro děti, nebo si naopak chcete užít dovolenou v hotelu bez dětí. Jak se ale v té záplavě nabídek zájezdů jednotlivých cestovních kanceláří zorientovat?

Napište nám proto své hlavní požadavky a přání a my Vám rádi s výběrem Vaší dovolené pomůžeme! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.

Základní informace, které od vás většinou potřebujeme vědět:

  • složení cestovatelské skupiny - počet osob a jejich věk
  • délka pobytu - alespoň v rozmezí, zda max. do 7 nocí, nebo 7 - 14 nocí, nebo i déle
  • maximální cena za pobyt
  • dále také kvalita hotelu (počet hvězdiček, vybavení, bazény apod.) a stravování (all inclusive, polopenze, bez stravy)
  • destinace, kterou byste chtěli navštívit (alespoň např. zemi nebo výčet více zemí)
  • další specifické požadavky, pokud máte - vzdálenost pláže od hotelu, vzdálenost centra od hotelu (restaurace, obchody), dětské hřiště, hotel pouze pro dospělé, bezbariérový přístup, poklidné vs. rušné letovisko apod.

Neostýchejte se nás proto kontaktovat, rádi Vám podle Vašich kritérií zašleme ty nejlepší tipy na dovolenou právě pro Vás! Vše je zdarma a nezávazné.