Greece

Letoviska ostrova Samos

Hlavní strana - Samos - Letoviska

Ostrov Samos - letoviska.

Ireon je klidné turistické letovisko s malým rybářským přístavem, které leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Samos.

více
Karlovassi

Karlovassi je turisty oblíbeno zejména kvůli architektuře, nejvíce navštěvované je centrum města s výstavními domy, ve kterých se nacházejí vyhlášené restaurace, taverny, obchody se suvenýry i potravinami.

více

Tím pravým místem pro romantické duše je středisko Kerveli. Malé letovisko, které se nachází v nejvýchodnější části ostrova Samos a je vzdáleno necelých 10 kilometrů od hlavního města, nabízí návštěvníkům relax v srdci zeleně, mělké, teplé moře s průzračně tyrkysovou vodou i  neopakovatelné, dechberoucí západy a východy slunce.

více

Letovisko Kokkari se nachází na severním pobřeži ostrova Samos, cca 10 km od hlavniho města Samos a cca 22 km od letiště. Patří mezi nejhezčí a nejútulnější letoviska na ostrově, je obklopeno kopci porostlými hustým lesem, které vytváří krásné scenérie.

více

Limnionas je menší přímořské letovisko s tradiční vesničkou, které leží v jihozápadní části ostrova Samos, pod horou Kerkis. Od letiště je letovisko vzdáleno cca 50 km a od hlavního města Samos cca 55 km.

více

Letovisko Marathokampos leží v jihozápadní části ostrova Samos, v blízkosti hory Kerkis a písčito-oblázkové pláže.

více

Letovisko Mesokampos leží v jihovýchodní části ostrova Samos, několik kilometrů od pláže. Je to jedna z mála rovinatých oblastí na Samosu.

více

Město Samos (Vathy) je hlavním městem řeckého ostrova Samos a leží nad zátokou nazývanou Vathy (v řečtině "hluboký"), která se nachází v severovýchodní části ostrova.

více

Letovisko Possidonio se nachází v jihovýchodní části ostrova Samos, cca 13 km od hlavního města. Letovisko je umístěno v krásné zátoce obklopené kopci, které pokrývají keře, olivovníky a borovice.

více

Letovisko Psilí Ámmos leží v jichovýchodní části ostrova Samos, cca 10 km východně od letoviska Pythagorion a cca 12 km od hlavního města Samos.

více
Pythagorion

Na jihovýchodním pobřeží ostrova, dvanáct kilometrů od hlavního města a pouze 2 kilometry od letiště, se nachází neznámější a nejoblíbenější letovisko Samosu, Pythagorion. Městečko s bohatým denním i nočním životem nabízí návštěvníkům nejen množství architektonických památek, ale i nepřeberné množství restaurací, kaváren a obchodů se suvenýry.

více