Greece

Letoviska ostrova Kréta

Hlavní strana - Kréta - Letoviska

Ostrov Kréta - letoviska.

Klidné prázdninové letovisko Agia Pelagia se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 24 km severozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Známé je především pro své krásné pláže chráněné stěnami zdejší zátoky.

více
Agios Nikolaos

Moderní a živé přímořské letovisko Agios Nikolaos se nachází v zálivu Mirabello, v severovýchodní části řeckého ostrova Kréta. Jeho vzdálenost je cca 62 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

více

Amoudara (Heraklion)

Ammuodara, Amudara

Turisticky oblíbené a živé letovisko Amoudara se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 6 km západně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Amoudara se může pyšnit nejdelší pláží v daném regionu.

více

Analipsi

Analipsi Hersonissos, Analipsis

Středně velké přímořské letovisko Analipsi se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 21 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Oblíbené je zejména pro svoji krásnou písečnou pláž.

více

Anissaras

Anissaras Hersonissos

Anissaras

Příjemné a dobře turisticky vybavené letovisko Anissaras se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 25 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Oblíbené je zejména pro své pěkné písčité pláže.

více

Archanes

Arhanes

Malé a tradiční vnitrozemské městečko Archanes se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 15 km jižně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Osada Archanes je pod ochranou organizace UNESCO.

více

Fodele

Paralia Fodele

Poklidné letovisko Fodele se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, obklopené krásnou zelenou přírodou. Jeho vzdálenost je cca 32 km severozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

více

Menší a poklidné přímořské městečko Gournes se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, v blízkosti větších prázdninových resortů i hlavního města Heraklion (cca 14 km východně od hlavního města).

více

Tradiční, menší řecké městečko Gouves se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 19 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

více

Hersonissos

Limenas Chersonisou, Chersonissos

Hersonissos

Rušné a skvěle turisticky vybavené letovisko Hersonissos leží na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta, cca 26 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Oblast Hersonissos a okolních letovisek funguje jako největší centrum zábavy na ostrově.

více

Turisticky oblíbené přímořské letovisko Kato Gouves se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, cca 18 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Vyhledávané je zejména pro své krásné písčité pláže.

více
Kokkini Hani

Středně velké přímořské letovisko Kokkini Hani se nachází v severní části řeckého ostrova Kréta, velmi blízko k hlavnímu městu Heraklion (cca 12 km východně od hlavního města).

více

Lygaria

Ligaria

Menší, turisticky oblíbené letovisko Lygaria se nachází v pěkném zálivu, v severní části řeckého ostrova Kréta. Jeho vzdálenost je cca 22 km severozápadně od hlavního města Heraklion (Iraklion).

více

Rušné přímořské letovisko Malia leží na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta, cca 35 km východně od hlavního města Heraklion (Iraklion). Oblast Malie a okolních letovisek funguje jako největší centrum zábavy na ostrově.

více
12>