Korfu - smaragdový ostrov

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2022 -Korfu - smaragdový ostrov

Korfu, smaragd Středomoří

Krásná zelená příroda, křišťálové moře a ovoce kumquat

Řecký ostrov Korfu patří mezi tzv. jónské ostrovy a jeho geografickou zajímavostí je to, že od pevninského Řecka je tento ostrov vzdálen v nejužším místě pouhých 5 km. Korfu se pyšní především krásnou zelenou přírodou s rozmanitými rostlinami, kříšťálově čistým mořem a nádhernými plážemi. Za památkami se doporučujeme vydat v prvé řadě do hlavního města Kerkyra, za návštěvu stojí jistě i klášter Paleokastritsa nebo letohrádek Achilleion.

Korfu patří mezi turisticky oblíbené řecké ostrovy a láká především na krásné pláže, které jsou hodnoceny jako jedny z nejčistších v celém Středomoří. Objevujte s námi krásy přírody ostrova Korfu a ochutnejte například také místní ovoce kumquat!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Apollo Palace foto:+ 23

Hotel Apollo Palace

cena od: 18.390 Kč
místo: Messonghi, Korfu
pláž: cca 70 m, písčito-oblázková
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, luxusní hotelový komplex zasazený do nádherné rozkvetlé zahrady, leží cca 350 m od centra městečka Mesonghi a cca 700 m od letoviska Moraitika
 • dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek
 • hotelový komplex je tvořen dvoupatrovými vilkami, areál hotelu se skládá ze 2 částí - pro rodiny s dětmi a pouze pro dospělé
 • bazén s vířivkou, dětský bazén, hřiště pro děti, fitness centrum (zdarma), spa centrum a sauna (za poplatek)
 • cca 70 m od písčito-oblázkové pláže, slunečníky a lehátka na pláži zdarma
 • animační programy v češtině pro děti i dospělé: od 15. 6. do 11. 9. 2022
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí od 1. 6. 2022
 • cena od 18 390,- Kč /os. / pobyt 7 nocí v červnu 2022
Angela Beach foto:+ 8

Angela Beach

cena od: 15.590 Kč
místo: Roda, Korfu
pláž: přímo na písečno-oblázkové pláži
pořádající CK: Fischer
 • all inclusive, oblíbený hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, leží v klidné části letoviska Astrakeri a cca 3 km od městečka Roda
 • 3 venkovní bazény, brouzdaliště, dětské hřiště, zdarma Wi-Fi v areálu hotelu
 • dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek (palanda)
 • přímo na písečno-oblázkové pláži, lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 nocí

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.