Smaragdový ostrov Korfu

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2022 -Smaragdový ostrov Korfu

Korfu, smaragd Středomoří

Krásná zelená příroda, křišťálové moře a ovoce kumquat

Řecký ostrov Korfu patří mezi tzv. jónské ostrovy a jeho geografickou zajímavostí je to, že od pevninského Řecka je tento ostrov vzdálen v nejužším místě pouhých 5 km. Korfu se pyšní především krásnou zelenou přírodou s rozmanitými rostlinami, kříšťálově čistým mořem a nádhernými plážemi. Za památkami se doporučujeme vydat v prvé řadě do hlavního města Kerkyra, za návštěvu stojí jistě i klášter Paleokastritsa nebo letohrádek Achilleion.

Korfu patří mezi turisticky oblíbené řecké ostrovy a láká především na krásné pláže, které jsou hodnoceny jako jedny z nejčistších v celém Středomoří. Objevujte s námi krásy přírody ostrova Korfu a ochutnejte například také místní ovoce kumquat!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Gemini Alexandria Club foto:+ 24

Hotel Gemini Alexandria Club

cena od: 11.990 Kč
místo: Messonghi, Korfu
pláž: cca 50 m, písčito-oblázková pláž
pořádající CK: Alexandria
  • all inclusive, nádherně zrekonstruovaný hotel na klidném místě v letovisku Messonghi, v pěší dostupnosti restaurace, bary a obchody, 500 m letovisko Moraitika
  • dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek
  • bazén, dětský bazén, dětské hřiště a dětský klub, animační programy v češtině pro děti a dospělé, zdarma minigolf, stolní tenis aj.
  • cca 50 m písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře
  • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí

LAST MINUTE akce Léto 2022:

  • poslední volné termíny v září a říjnu 2022

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.