Greece

Letoviska ostrova Korfu (Kerkyra)

Hlavní strana - Korfu - Letoviska

Ostrov Korfu (Kerkyra) - letoviska.

Afionas

Malá, tradiční řecká vesnička Afionas leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 36 km severozápadně od hlavního města. Je položená poměrně vysoko nad mořem, zato ale s nádherným výhledem po okolí.

více
Agia Deka (Agii Deka)

Malá, vysoko položená horská vesnička Agia Deka (nebo Agii Deka) leží ve střední části vnitrozemí řeckého ostrova Korfu, cca 22 km jihozápadně od hlavního města. Stále si zachovává svůj typický vzhled.

více
Agios Georgios Argyradon

Letovisko Agios Georgios Argyradon leží v jihozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 32 km jižně od hlavního města.

více
Agios Georgios Pagon/Armenadon

Letovisko Agios Georgios Pagon / Armenadon leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 32 km severozápadně od hlavního města.

více
Agios Gordis

Letovisko Agios Gordis leží v západní části řeckého ostrova Korfu, cca 17 km jihozápadně od hlavního města.

více
Agios Ioannis Melitieon

Letovisko Agios Ioannis Melitieon leží ve východní části řeckého ostrova Korfu, cca 16 km jižně od hlavního města.

více
Agios Ioannis Peristeron

Letovisko Agios Ioannis Peristeron leží ve východní části řeckého ostrova Korfu, cca 18 km jižně od hlavního města.

více
Agios Mattheos

Letovisko Agios Mattheos tvoří hornatá vesnice a nachází se v západní části řeckého ostrova Korfu, cca 23 km jihozápadně od hlavního města.

více
Agios Petros

Letovisko Agios Petros leží v jižní části řeckého ostrova Korfu, cca 51 km jihovýchodně od hlavního města.

více
Agios Spiridon

Malé přímořské letovisko Agios Spiridon leží v nejsevernějším cípu řeckého ostrova Korfu, cca 42 km severně od hlavního města. Nejedná se o typické turistické středisko, neboť na začátku tu nestála žádná vesnice, ale bývala zde pouze neobydlená pláž.

více
Agios Stefanos Acharavi (sever)

Letovisko Agios Stefanos Acharavi (sever) leží v severní části řeckého ostrova Korfu, cca 37 km severozápadně od hlavního města.

více
Agios Stefanos (východ)

Malé letovisko Agios Stefanos (východ) leží v severovýchodní části řeckého ostrova Korfu, cca 35 km severně od hlavního města. Rozprostírá se podél zátoky a jeho součástí je i malý přístav.

více
Agios Stefanos Avliothes (západ)

Letovisko Agios Stefanos Avliothes (západ) leží v severozápadní části řeckého ostrova Korfu, cca 38 km severozápadně od hlavního města. Je to krásné, moderní středisko se zázemím pro turisty.

více
Acharavi

Jedno z nejznámějších a největších letovisek na ostrově Korfu leží na jeho severním pobřeží, cca 37 km severozápadně od hlavního města. Rozprostírá se podél nádherné 3 km dlouhé písečné pláže a turistům nabízí veškerý potřebný komfort.

více
1234>