Greece

Pláže na ostrově Santorini

Santorini - pláže

Cape Columbo

Kolumbo Beach

Klidná až liduprázdná pláž Cape Columbo (nebo také Kolumbo Beach) leží v severní části řeckého ostrova Santorini, cca 9 km severně od hlavního města Fira.

více

Malebná pláž Mesa Pigadia se nachází na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini, cca 14 km jihozápadně od hlavního města Fira. Chrání ji vysoké bílé skály a je dobře skryta před každodenním turistickým ruchem.

více

Red Beach

Červená pláž (Kokkini Paralia)

Red Beach neboli Červená pláž leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini, cca 12 km jihozápadně od hlavního města Fira. Je to pravděpodobně jedna z nejzajímavějších a nejkrásnějších pláží na Santorini a za své jméno vděčí okolním dočervena zbarveným skalám.

více

Pláž Vlychada pokrytá tmavým lávovým pískem představuje skutečný charakter pobřeží řeckého ostrova Santorini, které je drsné, skalnaté a prostě jedinečné. Mnozí ji označují za nejkrásnější pláž ostrova. Leží v jižní části Santorini, cca 10 km od hlavního města Fira.

více

White Beach

Bílá pláž

White Beach neboli Bílá pláž leží na jižním pobřeží řeckého ostrova Santorini, cca 14 km jihozápadně od hlavního města Fira. Své jméno pláž získala podle okolních zářivě bílých skal, které jsou na Santorini vzácné.

více