Zakynthos a želvy Caretta

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2022 -Zakynthos a želvy Caretta

Zakynthos a želvy Caretta

Poznejte s námi krásy přírody řeckého ostrova Zakynthos!

Řecký ostrov Zakynthos (nebo také Zante) se nachází v Jónském moři a patří k nejkrásnějším a zároveň také nejzelenějším řeckým ostrovům. Díky horkému slunečnému počasí a dostatečné vlhkosti je ostrov plný rozkvetlých stromů, nejrůznějších druhů květin i bylinek a rozlehlých olivových a citrusových hájů. Jedním ze symbolů Zante jsou také chráněné želvy Caretta Caretta (karety obrovské) a vzácní tuleni, kteří tu žijí.

Pobyt na ostrově Zakynthos návstěvníkům zpříjemní vybavená turistická letoviska s dlouhými písečnými plážemi a azurovým mořem, možnost zajímavých lodních výletů či dobré podmínky pro vodní sporty. Milovníci procházek a historických památek mohou začít např. v hlavním městě Zakynthos s nádhernou katedrálou sv. Dionýsia.

Zakynthos se těší mezi turisty tradičně velké oblibě a je zaručený tipem pro Vaši příjemnou a odpočinkovou dovolenou. Poleťte s námi na řecký ostrov Zakynthos a poznejte krásy přírody tohoto místa!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Strofades Beach Alexandria Club foto:+ 19

Strofades Beach Alexandria Club

cena od: 12.990 Kč
místo: Tsilivi, Zakynthos
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, velmi oblíbený a v r. 2019 zrekonstruovaný hotel leží v klidné části letoviska Tsilivi a zároveň na dosah jeho centra s restauracemi, bary a obchůdky (cca 500 m)
 • dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (patrová postel)
 • bazén s dětskou částí, dětský klub, animační programy v češtině pro děti i dospělé, cca 10 km jeden z největších aquaparků v Řecku Sarakinado
 • přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 nocí

LAST MINUTE akce Léto 2022:

 • poslední volné termíny v září a říjnu 2022
Hotel Astir Palace foto:+ 12

Hotel Astir Palace

cena od: 16.290 Kč
místo: Laganas, Zakynthos
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Blue Style
 • snídaně / polopenze / all inclusive, hotel s přátelskou a rodinou atmosférou v turisticky oblíbeném letovisku Laganas, restaurace, bary a obchody cca 50 m, centrum Laganas cca 800 m
 • standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • bazén pro dospělé s oddělenou částí pro děti, Wi-Fi v hotelu zdarma
 • přímo u hotelu písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní

LAST MINUTE akce Léto 2022:

 • poslední volné termíny v září a říjnu 2022
Hotel The Bay foto:+ 4

Hotel The Bay

cena od: 26.980 Kč
místo: Vassilikos, Zakynthos
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Alexandria
 • polopenze, zrekonstruovaný hotelový komplex s vynikající úrovní služeb, vhodný i pro velmi náročné klienty, vesnička Vassiliki je vzdálena cca 15 min. chůze, letovisko Argassi cca 12 km, letiště cca 18 km
 • hotel se skládá z několika budov a je zasazen do krásné zahrady se vzrostlými palmami, venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, za poplatek SPA centrum
 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • přímo u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, slunečníky a lehátka zdarma
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 11 nocí

LAST MINUTE akce Léto 2022:

 • poslední volné termíny v září a říjnu 2022

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.