Zakynthos a želvy Caretta

Hlavní strana -Zájezdy do Řecka 2022 -Zakynthos a želvy Caretta

Zakynthos a želvy Caretta

Poznejte s námi krásy přírody řeckého ostrova Zakynthos!

Řecký ostrov Zakynthos (nebo také Zante) se nachází v Jónském moři a patří k nejkrásnějším a zároveň také nejzelenějším řeckým ostrovům. Díky horkému slunečnému počasí a dostatečné vlhkosti je ostrov plný rozkvetlých stromů, nejrůznějších druhů květin i bylinek a rozlehlých olivových a citrusových hájů. Jedním ze symbolů Zante jsou také chráněné želvy Caretta Caretta (karety obrovské) a vzácní tuleni, kteří tu žijí.

Pobyt na ostrově Zakynthos návstěvníkům zpříjemní vybavená turistická letoviska s dlouhými písečnými plážemi a azurovým mořem, možnost zajímavých lodních výletů či dobré podmínky pro vodní sporty. Milovníci procházek a historických památek mohou začít např. v hlavním městě Zakynthos s nádhernou katedrálou sv. Dionýsia.

Zakynthos se těší mezi turisty tradičně velké oblibě a je zaručený tipem pro Vaši příjemnou a odpočinkovou dovolenou. Poleťte s námi na řecký ostrov Zakynthos a poznejte krásy přírody tohoto místa!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Hotel Caretta Beach Resort foto:+ 11

Hotel Caretta Beach Resort

cena od: 18.990 Kč
místo: Kalamaki, Zakynthos
pláž: cca 850 m, písčitá pláž
pořádající CK: Blue Style
  • all inclusive, oblíbený hotel s přátelskou atmosférou, nejbližší nákupní možnosti cca 200 m
  • apartmány s max. obsazeností 3 dospělí a 1 dítě
  • cca 850 m písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře (minibus na pláž zdarma)
  • součástí hotelu je minimarket, několik bazénů pro dospělé i děti, aquapark se skluzavkami zdarma, dětské hřiště
  • v těsné blízkosti hotelu zábavní park Caretta Fun Park Center - za poplatek
  • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.