Greece

Pláže na ostrově Kos

Hlavní strana - Kos - Pláže

Kos - pláže

Malebná písčito-oblázková pláž Agios Fokas leží v jihovýchodní části řeckého ostrova Kos, u stejnojmenného letoviska Agios Fokas, cca 8 km jihovýchodně od hlavního města.

více
Agios Stefanos

Pěkná písčito-oblázková pláž Agios Stefanos se nachází v jihozápadní části řeckého ostrova Kos, v blízkosti letoviska Kefalos, cca 37 km od hlavního města. Díky pozůstatkům historických budov, které tu leží na dosah ruky, má pláž zvláštní atmosféru.

více

Camel

Camel Beach, pláž Kamila

Camel

Menší příjemná písčito-oblázková pláž Camel leží v jihozápadní části řeckého ostrova Kos, cca 35 km od hlavního města. Je zasazena do hornatého prostředí okolní krajiny a tak trochu skryta před světem.

více
Kamari

Nádherná písčito-oblázková pláž Kamari leží na jihozápadním břehu řeckého ostrova, v zálivu Kefalos. Její vzdálenost od hlavního města Kos je asi 41 km.

více
Kardamena

Oblíbená písečná pláž Kardamena leží v jižní části řeckého ostrova Kos, v blízkosti stejnojmenného a velmi populárního letoviska. Vzdálenost pláže od hlavního města je cca 28 km.

více

Dlouhá písečná pláž Kefalos se nachází v jihozápadní části řeckého ostrova Kos, cca 40 km jihozápadně od hlavního města.

více

Lagades

Lagada Beach, Banana Beach

Krásná písčitá pláž Lagades (Lagada) leží v jihozápadní části řeckého ostrova Kos, cca 35 km jihozápadně od hlavního města.

více

Lambi

Lampi Beach, Nea Alikarnassos

Příjemná písčitá až písčito-oblázková pláž Lambi leží ve východní části řeckého ostrova Kos. Pláž se nachází cca 3 km severně od hlavního města a táhne se až k severnímu výběžku ostrova.

více
Limnaria (Marmari)

Populární písečná pláž Limnaria leží v severní části řeckého ostrova Kos, cca 15 km západně od hlavního města. Limnaria je součástí větší pláže Marmari a oblíbili si ji zejména milovníci vodních sportů.

více

Klidná a atraktivní písečná pláž Limnionas leží na severozápadním pobřeží řeckého ostrova Kos. Najdeme ji na opačném konci ostrova než hlavní město, dělí je tak vzdálenost cca 42 km.

více

Marmari

Marmaris

Marmari

Překrásná písečná pláž Marmari leží v severní části řeckého ostrova Kos, cca 15 km západně od hlavního města. Nachází se u menšího a poklidného rekreačního střediska Marmari.

více

Mastichari, písečná pláž se smaragdově čistou vodou a nádechem exotiky, leží v severní části řeckého ostrova Kos, cca 27 km jihozápadně od hlavního města. Pláž je vyhledávaná jak rodinami s dětmi, tak díky větším vlnám i vyznavači windsurfingu.

více

Paradise

Bubble Beach

Paradise

Překrásná písečná pláž Paradise leží v jihozápadní části řeckého ostrova, v zálivu Kefalos, cca 35 km od hlavního města. Patří mezi nejoblíbenější pláže na ostrově Kos.

více

Polemi (Exotic, Magic)

Naturist Beach

Překrásná písečná pláž Polemi, známá také pod jmény Exotic Beach či Magic Beach, leží na jihozápadním pobřeží řeckého ostrova Kos, ve vzdálenosti cca 32 km od hlavního města. Pláž je známá tím, že ji mají v oblibě nudisté.

více
12>