Letíme na Rhodos!

Poleťte s námi na řecký ostrov Rhodos

Stálice mezi řeckými ostrovy

Řecký ostrov Rhodos je krásný a slunečný ostrov na východním okraji Egejského moře, který návštěvníky uchvátí především velkým množstvím historických památek v čele s historickou částí hlavního města Rhodos, ale také nádhernými písečnými plážemi a svěží přírodou. A zatímco východní pobřeží ostrova je ideální pro odpočinek a koupání v moři, západní pobřeží ostrova přeje zejména vodním adrenalinovým sportům jako wind-surfing a kite-surfing. Na Rhodu se skrývají i přírodní zajímavosti, například známé Údolí motýlů, přírodní park Sedm pramenů či "polibek dvou moří" u Prasonisi.

Rhodos tradičně patří k turisticky nejoblíbenějším řeckým ostrovům a je zaručený tipem pro Vaši nádhernou dovolenou. Poleťte s námi na řecký ostrov Rhodos!

Máte-li zájem o zaslání dalších nabídek zájezdů nebo nevíte, kam přesně byste se chtěli v Řecku podívat, napište nám prosím své požadavky a my Vám zašleme nabídku na míru!

Pegasos Beach & Deluxe Resort foto:+ 36

Pegasos Beach & Deluxe Resort

cena od: 17.290 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, velmi oblíbený a rozlehlý hotel, nachází se na klidném místě jinak rušného a žádaného letoviska Faliraki, obchůdky a restaurace cca 300 m od hotelu, hlavní centrum letoviska cca 1,5 km od hotelu
 • standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (patrová postel), pokoje superior a deluxe s max. obsazeností 3 dospělí
 • přímo u písčito-oblázkové pláže, slunečníky a lehátka zdarma
 • vhodné pro děti: bazén, dětský bazén s tobogánem, dětské hřiště, dětský klub
 • animační programy v češtině pro děti a dospělé: od 15. 6. do 11. 9. 2022
 • odlety z Prahy, Brna, Ostravy i Pardubic na 7 až 14 nocí
Evita Mare Alexandria Club foto:+ 28

Evita Mare Alexandria Club

cena od: 15.290 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: cca 100 m, písčitá
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, menší, ale velmi příjemný a moderní hotelový komplex se nachází na okraji oblíbeného letoviska Faliraki
 • standardní dvoulůžkové pokoje s balkonem (s možností 2 přistýlek), pokoje superior se sdíleným bazénem a terasou (s možností 2 přistýlek)
 • cca 100 m krásná, úzká písčitá pláž (širší písčitá pláž cca 200 m)
 • animační programy v češtině pro děti i dospělé: od 15. 6. do 11. 9. 2022
 • odlety z Prahy, Brna, Ostravy i Pardubic na 7 až 14 nocí
Hotel Kolymbia Sun foto:+ 11

Hotel Kolymbia Sun

cena od: 18.169 Kč
místo: Kolymbia, Rhodos
pláž: cca 250 m, písčito-oblázková
pořádající CK: Čedok
 • all inclusive, rodinný hotel s přátelskou atmosférou se nachází v centru oblíbeného letoviska Kolymbia s řadou obchodů, barů a restaurací
 • WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén s oddělenou částí pro děti, dětský klub
 • dvoulůžkové pokoje s možností až 3 přistýlek (palanda nebo přistýlka)
 • cca 250 m od hotelu písčito-oblázková pláž oceněná Modrou vlajkou
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.