Mapa

Mapa ostrova Zakynthos

Přiblížit na:
Hotely:
Letoviska:
Pláže:
Památky:
Výlety:

Řecký ostrov Zakynthos, obdobně jako jiné oblíbené turistické destinace, členíme na jednotlivá letoviska. Ve výše zobrazené mapě ostrova jsou zanesena vybraná letoviska. Můžete si tak zvolit konkrétní letovisko, které vás zajímá, a zobrazit si ho - Agios Leontas, Agios Sostis, Alykanas (Alikanás), Amoudi, Argassi, Bochali, Kalamaki, Laganas, Limni Keri, Město Zakynthos (Chóra), Tragaki, Tsilivi a Vassilikos. Obdobně si lze zapnout či vypnout zobrazení hotelů v dané oblasti.

Více informací o jednotlivých letoviscích na ostrově Zakynthos naleznete v sekci Letoviska. Stejně jako památky, výlety či pláže.

Nejoblíbenější pláže na ostrově Zakynthos: Pláž Agios Nikolaos (Vassilikos), Pláž Alykanas (Alikanas), Pláž Argassi, Pláž Banana, Pláž Kalamaki, Pláž Laganas, Pláž Marathonisi, Pláž Navagio (Pláž Ztroskotání), Pláž Tsilivi, Pláž Xigia

Nejoblíbenější památky na ostrově Zakynthos: Klášter Anafonitria, Kostel svatého Dionýsa, Maják Skinari

Tipy na výlety na ostrově Zakynthos: Marathonisi (Želví ostrov), Modré jeskyně (Blue Caves), Lisovna a muzeum Aristeon, Olympie, Vinařství Callinico - Kalipado, Vodní park Zante Water Village (Sarakinado), Vrak lodi (pláž Navagio)

Navštívili jste toto místo a máte nějaké doplňující informace, zajímavý postřeh nebo fotky?

Napište nám