Greece

Letoviska ostrova Kos

Hlavní strana - Kos - Letoviska

Ostrov Kos - letoviska.

Agios Fokas je menší, klidné letovisko nacházející se ve východní části ostrova Kos, cca 6 km jižně od letoviska Psalidi a cca 8 km od hlavního města.

více

Letovisko Kardamena je jedno z nejoblíbenějších na ostrově Kos, disponuje perfektním turistickým zázemím a několika krásnými plážemi. Kardamena leží při jeho jižním pobřeží, cca 28 km jihozápadně od hlavního města Kos.

více
Kefalos

Letovisko Kefalos se nachází v jihozápadním cípu ostrova v zálivu Kefalos, cca 40 km od hlavního města Kos.

více

Letovisko Lambi se nachází v severovýchodní části ostrova a je v podstatě předměstím hlavního města Kos.

více
Marmari

Marmari je menší, ale neustále se rozvíjející přímořské letovisko. Leží na severní straně ostrova mezi letovisky Tigaki a Mastichari, cca 15 km západně od hlavního města Kos. Návštěvníci si letovisko oblíbili především pro jeho čisté pláže a noční život.

více

Letovisko Mastichari tvoří vesnice s přístavem a leží v severozápadní části ostrova Kos, cca 22 km západně od hlavního města. Zdejší pláž je mnohými hodnocena jako nejkrásnější pláž ostrova.

více
Město Kos

Od května do října probíhá hlavní turistická sezona ve městě Kos. Toto správní středisko ostrova se nachází na severovýchodním pobřeží, 25 kilometrů od letiště a nabízí bohaté společenské i kulturní vyžití a celou řadu světově známých architektonických památek.

více

Letovisko Psalidi leží ve východní části ostrova Kos, na úseku pobřeží od města Kos po mys Psalidi. Vzdálenost letoviska od hlavního města je cca 4 km východně a jedná se de facto o jeho předměstí. 

více
Tigaki

Letovisko Tigaki leží v severní části ostrova řeckého ostrova Kos, cca 10 km od hlavního města. V posledních letech se stalo místo velmi oblíbeným.

více