Hotely na ostrově Kefalonia

Hlavní strana -Hotely -Kefalonia -Porto Skala Hotel

Porto Skala Hotel

Porto Skala Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Skala, Kefalonia
gps: 38.098586, 20.807149
adresa: Skala, 28086 Kefalonia, Greece
tel.: +30 26710 83501
+30 21061 28517
email: info@portoskala.com

Poloha

Hotel je vystavěn ve stylu řecké vesničky, různě barevné jednopatrové domečky. Areál leží v klidném prostředí, v mírném svahu a je harmonicky sladěný s okolním prostředím, obklopují ho květiny, stromy, keře, všude je čisto. Od centra vesnice a známého turistického letoviska Skala, kde najdete obchody, bary a restaurace, je vzdálen cca 3 km. Od malebné vesničky Poros s přístavem je vzdálen cca 8,5 km. Zastávka místního autobusu je u hotelu. Hotel svým hostům nabízí několikrát denně dopravu hotelovým minibusem do letoviska Skala a zpět. S ohledem, že areál je vystavěn v mírném svahu a je zde několik úrovní a schodů, nedoporučuje se osobám se sníženou pohyblivostí. V areálu bývá horší signál na volání z mobilů.

Pláž

Areál od moře (cca 50 m) dělí silnice a úzká dřevěná stezka svažující se ke dvěma malým romantickým oblázkovým plážím skrytými mezi skalisky (bude se Vám hodit plážová rohož i slunečník, boty do vody, výbava na šnorchlování - jsou zde dobré podmínky, voda nádherně čistá, příjemná a teplá). Od pěkných písčito-oblázkových pláží ve Skale je hotel vzdálen cca 1,5 km (vstup je zde pozvolný, moře čisté, u pláže je sprcha, taverny, obchůdky).

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, internetový koutek, restaurace s terasou, hlavní bar, bar a snackbar u bazénu, konferenční místnost, minikino, karetní místnost, obchod, čistírna/prádelna. Zahrada, velké parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v recepci a v hlavním baru u recepce.

Ubytování

Všechny pokoje jsou klimatizované, vkusně zařízeny, vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, event. vanou, WC, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, rychlovarnou konvicí, trezorem, telefonem, fénem, balkónem či terasou. Většina pokojů nabízí alespoň částečný výhled směrem k moři. Standardní pokoje jsou s jednou přistýlkou, rodinné pokoje jsou vybaveny palandou pro děti.

Kapacita

Celková kapacita komplexu je 74 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Obědy formou bufetu nebo servírované (výběr z menu) dle aktuální obsazenosti hotelu.

Sport a aktivity

Venkovní bazén, lehátka a slunečníky, klimatizované malé fitcentrum, minigolf, stolní tenis, parkoviště.

Děti

Dětské brouzdaliště, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.