Hotely na Olympské riviéře

Efi

Studia Efi

Efi přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Nei Pori, Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Efi na mapě Google maps
gps: 39.973807, 22.657140
adresa: Nei Pori, 60065 Pieria, Greece

Poloha

Velmi oblíbená studia s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidné části rušného letoviska Nei Pori. V přízemí budovy je možnost posezení a malá zahrádka. V blízkosti jsou taverny, restaurace, obchody s potravinami a suvenýry, pekárna s cukrárnou. V letovisku Nei Pori bývá obvykle od poloviny června do poloviny září pouť s atrakcemi pro děti i dospělé. Krásné procházky jsou na pobřežní promenádě. Po letovisku jezdí výletní vláček z náměstí v Nei Pori do přístavu v Platamonasu a zpět. Doporučujeme navštívit hrad Platamonas, vzdálený cca 2 hodiny pěšky. Další tip na výlet pro milovníky pěších túr - horská vesnice Staré Pori (cca 2,5 hodiny pěšky). Vlakem se dá cestovat do letoviska Leptokaria a případně až do Thessaloniki. Autobusová zastávka je cca 400 m od studií, linka jezdí několikrát denně, možnost dopravit se do sousedního střediska Platamonas nebo do Leptokarie - za nákupy i zábavou. Nejbližší zdravotní středisko je v Litochoru (cca 25 km), nejbližší nemocnice v Larise (cca 40 km) nebo v Katerini (cca 55 km).

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti cca 250 m (přes silnici). Na pláži v letovisku jsou sprchy a kabinky na převlečení. Ve studiích Efi je možné zapůjčit si slunečníky na pláž. K dispozici je volejbalové hřiště. V blízkosti pláže v Nei Pori cestu lemují hotely, taverny, restaurace a bary. Na okraji letoviska je nuda pláž. V Platamonas (cca 15 min chůze) je potápěčské centrum.

Ubytování

K dispozici jsou jednolůžková a dvoulůžková studia s možností jedné přistýlky a studia pro rodiny až pro 4 osoby. Součástí každého studia je koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, kuchyňský kout se základním vybavením s elektrickým vařičem, chladnička, TV (jen místní programy), sejf, balkón s výhledem na letovisko, okolí nebo vedlejší hotelovou zástavbu. Studio pro rodiny ve 3. patře se skládá z ložnice, kde jsou 3 lůžka a oddělené kuchyňské části, kde je umístěno 1 lůžko, event. přistýlka. Ubytování pro 1 osobu je na vyžádání. Studia pro 2-3 osoby jsou umístěna v 1. a 2. patře. Dětská postýlka na vyžádání. Wi-Fi. Upozorňujeme, že ve studiích není výtah.

Sport a aktivity

Slunečníky a lehátka na pláži - jejich pronájem je podmíněn konzumací (nápoje, občerstvení) v plážovém baru, restauraci, taverně. V případě opuštění pláže (například přes oběd) je po návratu vyžadována další konzumace. Vodní sporty na pláži.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.