Hotely na Olympské riviéře

Hlavní strana -Hotely -Olympská riviéra -Mediterranean Princess

Mediterranean Princess

Mediterranean Princess přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Olympic Beach (Olympiaki Akti), Olympská riviéra
mapa: Olympská riviéra, Mediterranean Princess na mapě Google maps
gps: 40.252358, 22.589614
adresa: Paralia, 60100 Pieria, Greece
tel.: +30 23510 64650
email: princess@mediterraneanhotels.gr

Poloha

Velmi příjemný hotelový areál se nachází v klidném prostředí, mezi turistickými oblastmi Olympic Beach (Olympiaki Akti – cca 20 minut procházkové chůze, v centru jsou nákupní i zábavní možnosti) a Paralie (centrum Paralie cca 15–20 minut chůze). Přístav, první taverny, restaurace, kavárny, dětské atrakce směrem do Paralie, jsou vzdáleny cca 10 minut, následují obchody se suvenýry, klenotnictví, obchody s kožešinami, lékárna, lékař, 2 bankomaty, směnárna, rychlé občerstvení a další. Zastávka autobusu je na pobřežní silnici.

Pláž

Dlouhá pěkná široká písečná pláž je ve vzdálenosti cca 200 m, přes silnici. Vstup do moře je pozvolný. Z pláže je pěkný výhled na pohoří Olympos. Na pláži je kabinka, sprcha a toaleta.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 výtahy, pokojová služba, vnitřní bar, kavárna, bar a snackbar u bazénu, vnitřní restaurace s venkovním posezením na terase. V přízemí hotelu je minimarket, konferenční sál, masážní křeslo, váha na zvážení zavazadel. Wi-Fi v prostoru recepce a vnitřního baru. Zahrada, prostorné parkoviště.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, každý z pokojů má svůj originální design. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, minibarem, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na hory, zahradu, bazén, okolí, kemp, s bočním výhledem nebo výhledem směrem k moři. Některé přízemní pokoje mají snížený podhled.

Kapacita

Celková kapacita tohoto čtyřpodlažního hotelu je 75 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, u bazénu je kabinka na převlečení, stolní tenis, jednoduše vybavené fitcentrum. Hotel zajišťuje během dne donášku pro hotelové hosty až na pláž (nápoje, občerstvení). V případě zájmu je možné využívat služeb Spa centra v sesterském hotelu Mediterranean Village.

Děti

Dětský bazén, malý dětský koutek v zahradě, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.