Hotely na poloostrově Peloponés

Onira

Onira Boutique Hotel

Onira přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tolo, Peloponés
gps: 37.525861, 22.864101
adresa: Tolo, 21056 Peloponnesos, Greece
tel.: +30 27520 59658
email: info@onira-greece.gr

Poloha

Menší hotel s rodinnou přátelskou atmosférou se nachází nedaleko centra letoviska i pláže. Od rušnějšího centra je tento hotel vzdálený cca 300 m. Zde najdete restaurace, taverny, kavárny, cukrárnu, pekárny, supermarkety, lékárnu, obchody se suvenýry i oblečením. Zastávka místní pravidelné autobusové linky je hned vedle hotelu. Přibližně 100 m od hotelu se nachází pekárna a velmi dobře zásobený supermarket.

Pláž

Největší a současně nejhezčí pláž v Tolu s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, je vzdálena od hotelu jen cca 120 m, přes hlavní silnici.

Vybavení

V hotelu se nachází vkusně zařízená vstupní hala s recepcí (obvykle 06:00-24:00), malý salónek, před hotelem příjemné venkovní posezení. Za hotelem se nachází pěkně udržovaná terasovitá zahrada s pohodlným posezením v klidné části, k dispozici je zde zděný gril. Wi-Fi v prostoru recepce a na pokojích.

Ubytování

Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, rychlovarnou konvicí, chladničkou, sejfem, TV/SAT, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, zahradu nebo směrem na moře. Jednolůžkové pokoje jsou pouze s výhledem do vnitrozemí.

Stravování

Pouze snídaně formou rozšířeného kontinentálního bufetu. Předem je možné si zakoupit večeře formou bufetu v nedalekém hotelu Ritsa (cca 240 m).

Sport a aktivity

V hotelu Ritsa je možné využívat bazén s lehátky a slunečníky, internetový koutek, bar a snackbar u bazénu. V tomto hotelu je taktéž možnost zakoupení servírovaných obědů za výhodné ceny z nabídky menu a také speciality na grilu. Na pláži jsou k pronajmutí slunečníky a lehátka a vodní sporty.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.