Hotely na poloostrově Peloponés

Ritsa Hotel

Helena Penzion

Ritsa Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tolo, Peloponés
mapa: Peloponés, Ritsa Hotel na mapě Google maps
gps: 37.527981, 22.865648
adresa: Tolo, 21056 Peloponnesos, Greece
tel.: +30 27520 59418
email: info@ritsashotel.gr

Poloha

Rodinný hotel s velmi milou a přátelskou atmosférou. Hotel je v klidné části na okraji letoviska, cca 600 m od centra. Zde je dostatek nákupních i zábavních možností (obchody s potravinami, suvenýry, cukrárny, restaurace, taverny, zlatnictví, lékárny), ve středisku nechybí stálý lékař, bankomaty, dětské hřiště. Zastávka autobusu městské linky je nedaleko, lze pohodlně cestovat do Nafplia.

Pláž

Hlavní široká písečná pláž, která je k dosažení přes silnici, je vzdálena cca 100 m od hotelu. Je s pozvolným vstupem do vody, skutečně ideální pro rodiny s dětmi a seniory.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek s jedním počítačem, hotelová restaurace, zahradní restaurace, bar a snackbar u bazénu, kavárna s velkým TV projektorem, malá zahrádka, parkoviště. Možnost zapůjčení žehličky na recepci. Wi-Fi uvnitř hotelu a ve většině pokojích.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je palanda nebo lůžka nebo přistýlky pro děti. Dále rodinný pokoj pro 4-6 osob, který tvoří 1 větší místnost, 2 x dvojlůžko a 2 přistýlky nebo lůžka pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem , Wi-Fi ve většině pokojích, chladničkou, trezorem a balkónem. Pokoje mají výhled na letovisko, do vnitrozemí, hory, okolní hotelovou zástavbu, kemp nebo bazén.

Kapacita

V tomto hotelu je celkem 34 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Na místě je možné si dokoupit obědy.

Zábava

Během pobytu pořádá hotel pro své hosty obvykle soukromý řecký večírek s tancem a reprodukovanou hudbou.

Sport a aktivity

Bazén, velké slunečníky a lehátka u bazénu. Hotel nabízí svým hostům k zapůjčení 1 slunečník na pláž (na pokoj na celou dobu pobytu) a pro děti k zapůjčení dětské rukávky na plavání. Malé jednoduše vybavené fitcentrum. Slunečníky a lehátka na pláži. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.