Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Makryammos Bungalows

Makryammos Bungalows

Makryammos Bungalows přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Makryammos, Thassos
gps: 40.771167, 24.725171
adresa: Makryammos, 64004 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 22101
email: info@makryammos-hotel.gr

Poloha

Velmi rozlehlý terasovitý areál tvoří 41 přízemních bungalovů zasazených do klidného prostředí a krásné okolní přírody, kde dominují borovicové lesy. Hotel se nachází cca 2,5 km od centra hlavního města, kam se dá dojít pěšky po silnici příjemnou procházkou skrz okolní zeleň. V hotelovém areálu najdete minimarket a ve vzdálenosti cca 1 km od hotelové recepce je největší supermarket v Limenasu. V areálu se rozlišuje několik typů pokojů, které jsou umístěny od příjezdové cesty na mírném kopci svažujícím se dolů k mořskému pobřeží. Standardní pokoje (pro 1-4 osoby) - situované od poloviny areálu směrem nahoru (vzdáleny od moře až cca 300 m), zrenovované superior pokoje (pro 2-3 osoby), které jsou od poloviny areálu směrem k moři (cca 100-150 m), zrenovované Deluxe pokoje (pro 2-3 osoby, cca 50-100 m od moře) a nadstandardní pokoje typu Sea front deluxe (pro 2-3 osoby) a Seafront deluxe suites (pro 2-4 osoby, nejblíže k moři). Klientům se sníženou pohyblivostí se doporučuje objednat si pokoje typu superior nebo Deluxe, které jsou blíže k restauraci a pláži. Na stránkách hotelu je plánek s rozmístěním jednotlivých typů pokojů. V areálu se nachází malá zoologická zahrada, kde chovají kromě pávů též vysokou zvěř.

Pláž

Místní dlouhá pláž s nádherným bílým pískem je jedna z nejkrásnějších na ostrově. Je zde velmi pozvolný vstup do vody, vhodný tedy i pro malé děti. V zátoce na okraji pláže jsou též malá skaliska pro ty, kteří preferují skalnaté pobřeží. Pláž byla oceněna modrou vlajkou EU. Blízko pláže jsou sprchy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí (24 hodin), salónek s TV se satelitním příjmem, minimarket, velký konferenční sál, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu a na pláži, Dioskouri vnitřní restaurace s venkovním posezením, venkovní restaurace Sirens Mediterranean, Nymfes Cafe Bar, Ammos beach Bar, Splash Pool Bar, Dolphin Bar. Pěkná zahrada a parkoviště. Hotel zajišťuje roznášku zavazadel do pokojů. Wi-Fi téměř po celém areálu. Hotel též zajišťuje odvoz hotelových hostů elektromobilem z/do jejich ubytování.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a standardní pokoje pro rodiny s palandou pouze pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou se sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, trezorem, rychlovarnou konvicí, terasou s výhledem na les a okolní bungalovy. Ubytování pro 1 osobu je možné ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem.

Kapacita

V areálu je celkem 206 pokojů.

Stravování

Snídaně a večere formou švédských stolů.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá během hlavní sezóny večery s živou hudbou, řecké večírky, barbecue aj.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu. Stolní tenis, basketbal a plážový volejbal, kulečník. Masáže, tenisové hřiště. Slunečníky a lehátka na pláži. Na okraji pláže je prostor vyhrazený pro klienty disponující vlastními lehátky, karimatkami a slunečníky. Nabídku vodních sportů najdete na pláži Golden Beach.

Děti

Pěkné dětské hřiště, dětský klub, malá zoo, dětský bazén, hlídaní dětí, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.