Hotely na ostrově Thassos

Hlavní strana -Hotely -Thassos -Rachoni Bay

Rachoni Bay

Rachoni Bay Hotel

Rachoni Bay přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 40.778883, 24.610557
adresa: Skala Rachoni, 64010 Thassos, Greece
tel.: +30 25930 81150
+30 69724 42740
email: hotelrachoni@gmail.com

Poloha

Hotelový komplex, který se nachází hned u moře a pláže, tvoří celkem 4 budovy. Celý areál je zasazen do klidného prostředí v menším turistickém centru Skala Rachoni. Ideální pro ty, kteří chtějí prožít poklidnou dovolenou. Od hlavního města je vzdálen cca 12 km, doprava je možná městskou autobusovou linkou. Přístavní město Skala Prinos s trajektovým spojením je vzdáleno cca 3 km. Tam je možné dojít i po pláži. Ve Skala Prinos je možné jet trajektem do protější Kavaly (na pevnině), cesta trvá cca 90 minut. Ve Skala Prinosu se též nabízejí vyjížďky na koních. Další městečko Prinos je vzdáleno cca 5 km a konají se zde každé pondělí tradiční trhy, doprava sem je možná městskou linkou. V Prinosu je také zdravotnické středisko. Letovisko Skala Rachoni nabízí svým návštěvníkům několik taveren, lékárnu, výbornou cukrárnu, minimarket, který je kousek od hotelu, nebo supermarket vzdálený necelý 1 km od hotelu. V místních dvou tavernách je možné připojit se na internet za cenu konzumace pití. Pokud je někdo milovníkem výletů do přírody, doporučujeme navštívit zhruba cca 4 km vzdálenou vesničku Rachoni, která je výchozím bodem pro pěkné túry po horách. V blízkosti vesničky se nachází klášter Sv. Jiří, který je možné navštívit a prohlédnout. Hotel se doporučujeme pro méně náročnou klientelu.

Pláž

Krásná písečná pláž (místy s jemnými oblázky) a křišťálově průzračné moře jsou hned před hotelem. Pláž lemují na okraji stromy, které poskytují příjemný stín v horkých letních dnech. Blízko pláže sprcha.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, salónek s krbem a TV se satelitním příjmem s velkou obrazovkou, vnitřní bar, venkovní bar a snackbar u bazénu, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní terasa, velká zahrada a parkoviště. Wifi v prostoru recepce.

Ubytování

K dispozici jsou 1-2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na hory a lesy, okolí nebo směrem na moře. Trezor na pokoji. Ubytování pro 1 osobu je zajištěno ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem, obvykle jen s výhledem do vnitrozemí. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

V areálu jsou 2 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Kulečník. Blízko hotelu (cca 400 m) je možnost pronájmu tenisového hřiště.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.