Greece

Aktuální nabídka

Aktuální nabídka - Řecko - Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta a další

Prodej zájezdů obnoven!

Na složité období posledních měsíců zareagovaly cestovní kanceláře velmi pružně a vy si tak můžete nyní prohlédnout novou nabídku zájezdů, která reflektuje aktuální situaci a nové podmínky v jednotlivých destinacích. Zkuste tak například letos "zalovit v prověřených vodách" a podívejte se na jednu z nejoblíbenějších letních destinací – Řecko!

Díky rozmanitosti řeckých ostrovů je z čeho vybírat a k jednotlivým nabídkám můžete získat i další bonusy jako např. dítě zdarma, senior slevu, parkování u letiště za zvýhodněnou cenu a pro nejbližší termíny i speciální last minute ceny!

Pro letošní sezonu se setkáme i s novinkami jako např. s hotely vyhrazenými pouze pro české turisty nebo s připojištěním pro případy onemocnění Covid-19.

Cestovní kanceláře si jsou plně vědomy toho, že letní sezóna 2020 bude trochu odlišná, a klientům tak chtějí dát co největší pocit klidu.

Podívejte se na naše tipy z aktuální nabídky jednotlivých cestovních kanceláří a přeneste se na ty nejkrásnější z řeckých ostrovů Rhodos, Zakynthos, Krétu, Santorini či Kos a další.

Evita Mare Alexandria Club foto:+ 28

Evita Mare Alexandria Club

cena od: 21.390 Kč
místo: Faliraki, Rhodos
pláž: cca 100 m, písčitá
pořádající CK: Alexandria
 • all inclusive, až dvě děti do 14 let pobyt a all inclusive ZDARMA (nebo jedno dítě zcela ZDARMA), senior program
 • animační program v češtině, bar u bazénu, cca 100 m od písčité pláže
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 7 až 14 dní od 1. 7. do 9. 10. 2020
 • cena od 21 390,- Kč
Hotel Astir Palace foto:+ 12

Hotel Astir Palace

cena od: 19.290 Kč
místo: Laganas, Zakynthos
pláž: přímo u písčité pláže
pořádající CK: Blue Style
 • all inclusive, LAST MINUTE akce - sleva až 37 %
 • přímo u písčité pláže, rodinná atmosféra hotelu, oblíbené letovisko
 • odlety z Prahy, Brna a Ostravy na 8 až 15 dní od 1. 7. do 26. 9. 2020
 • cena po slevě od 19 290,- Kč
Hotel Bali Beach foto:+ 16

Hotel Bali Beach

cena od: 21.590 Kč
místo: Bali, Kréta
pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže
pořádající CK: VTT - Travel Family
 • all inclusive, LAST MINUTE akce
 • přímo u písčito-oblázkové pláže, klidné prostředí
 • odlety z Prahy a Ostravy na 7 nebo 14 nocí od 1. 7. do 30. 9. 2020
 • cena po slevě od 21 590,- Kč
 • další bonusy při objednání do 30. 6.: změna zájezdu zdarma až 21 dní před odjezdem, cestovní pojištění pro děti do 18 let zdarma, až 2 děti pobyt zdarma

Hledáte trochu něco jiného? Nebo jste se rozhodli strávit svoji letošní dovolenou v České republice? Možná konečně příležitost poznat krásná česká, moravská a slezská města a památky, které jste už dlouho chtěli navštívit. V nabídce máme moderní wellness hotely, hotely a penziony se sportovními areály, další v blízkosti rybníků a jezer nebo ve vyhlášených lázeňských městech.

Nebo vás zajímají i jiné turisticky oblíbené zahraniční destinace jako Slovensko, Chorvatsko, Maďarsko, Bulharsko a další?

V nabídce máme také poznávací zájezdy, wellness pobyty nebo pobyty spojené se sportem (lyžařské zájezdy, golfové pobyty apod.). Mezi rodinami s dětmi jsou stále oblíbenější tzv. klubové hotely se zázemím pro děti a s animačním programem pro děti i dospělé, pro dospělé a starší klienty naopak zase cestovní kanceláře nabízejí speciální slevy či hotely pouze pro dospělé („only adults“).

Napište nám své požadavky a my vám zašleme nabídku na míru! Můžete nás kontaktovat přes poptávkový formulář nebo na e-mail monika@kalimera-recko.cz.