Hotely na ostrově Kefalonia

Marina Bay

Marina Bay přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Skala, Kefalonia
gps: 38.065146, 20.779524
adresa: Mounda-Skala, 28082 Kefalonia, Greece
tel.: +30 26710 83592
+30 69447 37988
email: info@marinabay.gr

Poloha

Hotel se nachází cca 3 km od známého a rušného letoviska Skala, v místě zvaném Skala Mounda, v malebném zálivu Mounda Bay, v klidném prostředí. Tato lokalita je chráněným místem, želvy Caretta Caretta zde kladou svá vejce. Rodinný hotelový komplex je obklopen přírodou, pěstěnou zahradou, která pozvolna přechází v jednu z nejnádhernějších pláží ostrova, nenarušenou turistickým ruchem. Příjemná je procházka v místní zátoce.

Pláž

Pěkná dlouhá písčitá pláž je cca 150 m, vstup do moře pozvolný, dno písečné, moře čisté a teplé. Dopoledne je moře klidné, v odpoledni bývají vlny. Pouze část pláže je vybavena lehátky a slunečníky, které je možné si pronajmout (provoz slunečníků a lehátek na pláži může být přerušen v období kladení vajec). Je možné tedy vzít vlastní vybavení na pláž (rohože, plážové stany, slunečníky). Pro zajímavější šnorchlování možné dojít cca 20 minut ke skalám na kraji zálivu, kde je též kamenité dno s vegetací i rybami.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, místnost k podávání snídaní, restaurace, bar, bar a snackbar u bazénu. V hotelu jsou k dispozici 2 automatické pračky, kde si hosté hotelu mohou vyprat prádlo. V sezóně 2016 zde byl u hotelu malý obchůdek se smíšeným sortimentem. Pěkně udržovaná zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce a baru.

Ubytování

Hotel nabízí velmi prostorné, příjemně a stylově zařízené pokoje, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, malou kuchyňkou, kde je možné připravovat základní jednoduché pokrmy, jídelním stolem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, TV se satelitním příjmem, telefonem, fénem, balkónem či terasou s částečným výhledem směrem na moře, zahradu, palmy a krajinu. Klimatizace, trezor na recepci. Pokoje mají 3 standardní lůžka a pohovku.

Kapacita

Komplex se skládá ze 3 samostatných malých budov, ve kterých je celkem 30 pokojů.

Stravování

Snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu, obědy a večeře jsou s výběrem z menu.

Sport a aktivity

Venkovní bazén, terasa s trávníkem, vzrostlými palmami s lehátky a slunečníky, u schodů na terasu sprcha. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.