Hotely na ostrově Kefalonia

Hlavní strana -Hotely -Kefalonia -Milos Studios

Milos Studios

Milos Studios přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Lourdas, Kefalonia
gps: 38.113776, 20.634838
adresa: Lourdata, 28083 Kefalonia, Greece
tel.: +30 26710 31626
+30 69780 10133
email: milosstd@otenet.gr

Poloha

Velmi známá a oblíbená studia Milos jsou obklopena bujnou vegetací. Je odtud krásný výhledem na moře (překrásné jsou západy slunce), studia se nacházejí v letovisku Lourdas, jen cca 50 m od moře (vzdušnou čarou) a přibližně 100 m od nejbližšího minimarketu. Letovisko Lourdas je velice klidné, silnička od pláže se klikatí do kopce směrem k hlavní silnici spojující hlavní město s dalšími letovisky podél pobřeží. Nad vesničkou se tyčí vysoké kopce.

Pláž

Nejbližší písčito-oblázková pláž je cca 150 m, přes cestu, vstup do vody je pozvolný. Pláž je zde rozlehlá, v létě velmi oblíbená. Pláž je na některých místech organizovaná, jinde přírodní. U pláže je sprcha. Podél pláže je několik taveren a restaurací, objednáte-li si, funguje donáška přímo na pláž. Cesta na pláž je z prudšího kopečku, nedoporučuje se proto osobám se sníženou pohyblivostí. Cca 600 m od této nejbližší pláže je další, velmi pěkná písečná pláž Lithero, s pozvolným vstupem, ideální pro děti. Moře je všude krásně čisté. Možnost potápění, plážových her.

Vybavení

Wi-Fi v areálu, zahrada a parkoviště.

Ubytování

Dvoulůžková studia s přistýlkou pro 1 dítě nebo dospělou osobu mají klimatizaci, TV, trezor, Wi-Fi připojení, koupelnu se sprchovým koutem, WC, kuchyňský kout s chladničkou, vařičem, toustovačem a rychlovarnou konvicí. Balkón s částečným výhledem na moře nebo zahrady. Přistýlka je rozkládací lůžko. Klimatizace. Vybavení kuchyňky: rychlovarná konvice, toustovač, hrnec, pánev, příbory, talíře, hrnky, skleničky, ostrý nůž na krájení. Studio je vybaveno také sušákem na prádlo. Doporučuje se vzít si sebou: utěrky, prostředek na mytí nádobí, houbičky na nádobí.

Stravování

Vlastní.

Sport a aktivity

Bazén, lehátka a slunečníky u bazénu. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.