Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Belvedere Hotel

Belvedere Hotel

Belvedere Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 39.522260, 19.922264
adresa: Benitses, 49100 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 72442
email: info@belvedere-corfu.gr
reservations@belvedere-corfu.gr

Poloha

Částečně zrekonstruovaný hotel (v roce 2011) s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolí se nachází nad pobřežní silnicí, ve svahu, v klidné oblasti zvané Agios Ioannis Peristeron, na samém konci rušnějšího letoviska Benitses, směrem do Moraitiky. Hotelový areál tvoří hlavní budova a 2 křídla, má nádherný výhled na moře a protější řeckou pevninu. Centrum letoviska je od hotelu vzdáleno cca 3 km - lze dojít pěšky příjemnou procházkou. Zde najdete taverny, restaurace, bary, obchůdky a další možnosti denní i noční zábavy. Zastávka místní autobusové linky je přímo před hotelem. Vedle hotelu je minimarket s potravinami a suvenýry.

Pláž

Areál hotelu leží nad menší oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do moře a nádherně čistou vodou, jejíž kvalita byla oceněna. Areál hotelu je od pláže oddělen místní hlavní komunikací, cca 40 m. Po překonání silnice vede na pláž cesta se schody.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salonek s TV se satelitním příjmem, 2 výtahy, lobby bar, bar, snackbar a kavárna u bazénu, restaurace, internetový koutek. Veřejný telefon, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, pro děti obvykle palanda. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s bočním výhledem směrem na moře (většina pokojů, ve výhledu někde brání vzrostlé stromy) nebo do vnitrozemí. Fén, trezor na recepci. Některé pokoje mohou být propojené.

Kapacita

Celková kapacita šestipodlažního hotelu je 170 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci hotelu.

Zábava

Hotel pořádá v hlavní sezoně obvykle 1x za týden řecký večírek.

Sport a aktivity

Bazén s mořskou vodou, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, sprcha u bazénu, sluneční terasa před hotelem u bazénu využívaná k slunění, kulečník. Možnost pronájmu kola nebo automobilu na recepci hotelu. Vodní sporty na pláži v letovisku Benitses.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.