Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Elea Beach Hotel

Elea Beach Hotel

Elea Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
mapa: Korfu, Elea Beach Hotel na mapě Google maps
gps: 39.684201, 19.841384
adresa: Dassia, 49083 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 93490
email: info@eleabeach.com

Poloha

Velmi oblíbený hotel je situován v udržované zahradě s olivovníky a vzrostlými palmami, v pozadí s horou Pantokrator, přímo u moře a pláže v klidné části jinak rušného letoviska Dassia. Hotel patří do stejného řetězce jako hotel Livadi Nafsika (3*). Elea Beach je vhodný pro svou polohu a poskytované služby pro všechny generace. Centrum letoviska Dassia začíná za cca 250 m od hotelu a táhne se v délce cca 1 km. Zde se nachází restaurace, taverny, bary, supermarket, obchůdky se suvenýry, taktéž i zábavní podniky s diskotékami. Nechybí ani lékárny, pekárna, cukrárna, půjčovny aut, motorek a kol. Letovisko je ideálně položené pro výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Hlavní město Korfu je cca 14 km a je možné se tam dopravit místní autobusovou dopravou, zastávka je cca 150 m od hotelu. Pohodlně se dá cestovat i na opačnou stranu - do rušného a turisticky velmi žádaného Ipsosu, Barbati nebo malebného Kassiopi. Nejbližší obchod s potravinami je cca 80 m a lékárna cca 700 m. Hotelová pláž dostala jako první ocenění Modrou vlajkou za čistotu vody.

Pláž

Přibližně 300 m dlouhou pláž tvoří drobné oblázky a hrubší písek, při vstupu do moře jsou oblázky i písek, vstup je pozvolný. Vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. Moře je zde čisté. U pláže jsou sprchy a kabinky na převlečení.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, 4 výtahy (jen v hlavní budově), internetový koutek. Vnitřní restaurace, venkovní restaurace la carte u pláže, 2 bary - hlavní bar, bar a snackbar u bazénu. Masážní křeslo, minimarket/obchůdek se suvenýry. Pěkně udržovaná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky - bývá pevné lůžko a pokoje pro rodiny s bočním výhledem na moře, kde je palanda pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na hory, vnitrozemí, bazén nebo výhledem na moře. Trezor na recepci. Ubytování se psem je možné pouze na vyžádání.

Kapacita

Areál se skládá z hlavní budovy, která má 4 podlaží a z bungalovů, celkem je zde 216 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

2 bazény (z toho jeden menší s mořskou vodou). Slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě a na pláži. Kulečník, stolní tenis. Pro případné zájemce je možnost tenisu v sesterském hotelu Livadi Nafsika, kde je k dispozici tenisový kurt. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětské hřiště, miniklub (pro děti od 4-10 let), dětský bazének, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.