Hotely na ostrově Korfu

Hlavní strana -Hotely -Korfu -Livadi Nafsika Hotel

Livadi Nafsika Hotel

Livadi Nafsika Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
mapa: Korfu, Livadi Nafsika Hotel na mapě Google maps
gps: 39.682179, 19.841086
adresa: Dassia, 49083 Corfu, Greece
tel.: +30 26610 93276
+30 26610 93173
email: nafsika@eleabeach.com

Poloha

Velmi oblíbený a známý hotel obklopený vzrostlou vegetací je umístěný v klidné části jinak rušného letoviska Dassia. Hotel patří do stejného řetězce jako hotel Elea Beach a kde mohou klienti využívat jeho služeb. Livadi Nafsika je vhodný pro svou polohu a poskytované služby pro všechny generace. Centrum letoviska je vzdáleno cca 250 m, najdete tu mnoho restaurací, taveren, barů, nákupních příležitostí a zábavy včetně místních diskoték, nechybí ani lékárny, pekárna, cukrárna, půjčovny aut, motorek a kol. Letovisko je ideálně položené pro výlety do blízkého i vzdáleného okolí. Hlavní město Korfu je cca 14 km a je možné se tam dopravit místní autobusovou dopravou, zastávka je cca 250 m od hotelu. Nejbližší obchod s potravinami je cca 150 m a lékárna jen cca 100 m.

Pláž

Pěknou písčito-oblázkovou pláž v malém zálivu tvoří drobné oblázky spolu s hrubším pískem a je vzdálena cca 300 m přes rušnější silnici. Vstup do moře je pozvolný, vhodný pro rodiny s dětmi i seniory. Za oblázkovou pláží najdete též travnatou část. U pláže jsou bary a taverny, a tak jako všude i zde je velká nabídka vodních sportů. Na pláži jsou sprchy a kabinky na převlečení.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek, místnost na zavazadla, restaurace s vnitřním i venkovním posezením, 2 bary - hlavní bar, bar a snackbar u bazénu, kavárna. Váha na zavazadla. Masážní křeslo. Pěkně upravená zahrada s keři, stromy a vzrostlými palmami, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce a na některých pokojích.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, hory, okolí, bazén nebo s bočním výhledem na moře. Trezor na pokoji, chladnička.

Kapacita

V tomto čtyřpodlažním hotelu je celkem 102 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Bazén se samostatně oddělenou dětskou částí, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži - před sesterským hotelem Elea Beach, zde je možné využívat i dalších služeb tohoto hotelu i jeho animačních a zábavních programů. Malý dětský koutek, stolní tenis a šipky, tenis. Vodní sporty na pláži.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Ubytování se psem (do 5 kg) je možné v přízemních pokojích - na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.