Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Aeolos Beach Hotel

Aeolos Beach Hotel

Aeolos Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Město Kos, Kos
mapa: Kos, Aeolos Beach Hotel na mapě Google maps
gps: 36.897201, 27.246076
adresa: Lambi, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 26781
email: info@aeolosbeach.com

Poloha

Tento velmi oblíbený a žádaný rozlehlý zrenovovaný hotelový komplex, postavený v tradiční ostrovní architektuře, se nachází v klidném prostředí. Obklopen je krásnou zahradou, která sahá až k moři. Od centra města Kos je hotel vzdálen cca 4,5 km. Poblíž hotelu (cca 150 m) jsou zastávky frekventované městské linky. V Kosu jsou možnosti denní i noční zábavy, v centru města je nespočet restaurací, taveren, barů, cukráren, obchodů se suvenýry a potravinami, diskotéky, kluby, banky, lékař, lékárna. Nejbližší minimarket je vzdálen cca 100 m od hotelu, cca 250 m je zahradnictví, kde je možné výhodněji koupit ovoce a vodu, nejbližší taverna je cca 1 km. Nejbližší lékárna a bankomat jsou v Lambi.

Pláž

Písečná pláž, místy s oblázky nebo kamínky, je hned u hotelového areálu. Zdejší moře je čisté, s pozvolným vstupem, v srpnu, kdy na ostrově vanou větry meltemi, zde bývají mírné vlny. Doporučují se boty do vody.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, výtahy (jen v hlavní budově), salónek, TV místnost, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, řecká taverna Ostria, minimarket s plážovými potřebami, denním tiskem a dalším zbožím, velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce a na některých pokojích.

Ubytování

V hlavní budově se nachází pokoje pro 1-2 osoby, výhled mají do zahrady, vnitrozemí, okolí nebo výhled na moře. V bungalovech je možnost ubytování až pro 4 osoby (rozkládací gauč pro děti). Tyto pokoje mají výhled do zahrady, boční a přímý výhled na moře. Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem s hudebním kanálem, chladničkou, balkónem nebo terasou. Trezor na pokoji. Jednolůžkové pokoje jsou zpravidla jen v hlavní budově s výhledem na moře. Hotel akceptuje ubytování se psem do váhy 7 kg.

Kapacita

Celková kapacita areálu je 183 pokojů (60 hotelových pokojů v hlavní budově a 123 zahradních bungalovů).

Stravování

Snídaně a večeře formou švédského stolu v hlavní hotelové restauraci Aeolos. Pozdní kontinentální snídaně, obědy formou bufetu v restauraci Aeolos.

Zábava

Hotel pořádá pro své hosty (obvykle jen v hlavní sezóně, cca 6x týdně) různé animační programy přes den (v cizím jazyce) a jednou týdně řecký večírek.

Sport a aktivity

Velký bazén (33,33 x 15 m), bazének s jacuzzi pro 12 osob, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě a na pláži, 2 tenisové kurty (včetně večerního osvětlení), squash, basketbalové, volejbalové a fotbalové hřiště, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, fitcentrum, venkovní šachy, šipky a hra boccia, sauna a solárium, pára. Masáže a kadeřnictví. Přes hotelovou recepci je též možné objednat jízdní kola.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.