Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -Gaia In Style

Gaia In Style

Gaia In Style Adult Only

Gaia In Style přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tigaki, Kos
gps: 36.887085, 27.181955
adresa: Tigaki, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 69900
email: gaiainstyle@gaia-hotels.com

Poloha

Hotel je strategicky umístěn v klidnější části letoviska Tigaki, cca 200 m od jeho centra, cca 20 km od letiště a cca 12 km od hlavního města ostrova Kos. V okolí hotelu najdete mnoho barů, taveren, restaurací a obchůdků se suvenýry. Hotel je vzdálen cca 300 m od krásné písčité pláže.

Pláž

Krásná a dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 300 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Vybavení

Hotelým hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, dále pak restaurace s terasou, lobby bar, bazén a bar u bazénu. Klienti mohou využívat vybavení a služeb v sesterském komplexu Gaia Village, který se nachází v jeho bezprostřední blízkosti. Wi-Fi připojení ve společných prostorách, slunečníky a lehátka u bazénů.

Ubytování

Komfortně a moderně vybavené pokoje po rekonstrukci s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje s bočním výhledem na moře.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Doplňující informace

Tento krásný hotel patřící do oblíbeného řetězce hotelů Gaia Group nabízí skvělé prostředí ke strávení klidné dovolené plné odpočinku. Stylově vybavené pokoje, zahrada s prostorem k relaxaci a strategická poloha nedaleko centra letoviska s možnostmi zábavy a nákupů zajistí krásnou dovolenou klientům všech věkových kategorií. Hotel je určen pouze pro dospělé.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.