Hotely na ostrově Kos

Hlavní strana -Hotely -Kos -K. Ilios Hotel

K. Ilios Hotel

K. Ilios Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Tigaki, Kos
mapa: Kos, K. Ilios Hotel na mapě Google maps
gps: 36.880108, 27.183763
adresa: Tigaki, 85300 Kos, Greece
tel.: +30 22420 69411
+30 22420 69412
email: info@ilioshotel.com

Poloha

Pěkný a příjemný hotel rodinného typu tvoří hlavní budova a další 2 bloky. Nachází se v rozlehlé zahradě se vzrostlými stromy a keři, které v době horka poskytují svěží přirozený stín. Leží v klidném letovisku Tigaki, cca 1 km od centra (cca 10 minut chůze), kde naleznete restaurace, taverny, obchody s potravinami, čerstvým ovocem a zeleninou, suvenýry, turistickým a plážovým zbožím, cca 700 m je velký supermarket, kde se výhodně nakupuje. Nedaleko odtud je i bankomat (poblíž hotelu Tropical Sol). Ve stejné vzdálenosti na hlavní třídě je zastávka autobusu do hlavního města Kos (před supermarketem Konstantinos), vzdáleného pouhých 12 km. Nejbližší lékárna je v sousedním Zipari cca 3 km. Kdo by chtěl navštívit zbytek ostrova, může si zapůjčit auto či motorku. Tip na výlet: nedaleko se nachází vesnička Zia s krásným panoramatickým výhledem na jihozápadní část pobřeží, nebo vesnička Antimachia s rekonstruovaným a funkčním větrným mlýnem. Zhruba za 40 minut se dá dojít ke známému solnému jezeru Alikis. Autem nebo mopedem je i dosažitelná část ostrova Kefalos se známou pláží Paradise Beach a s dalšími plážemi pro pozorování podmořského světa a potápění.

Pláž

Nejbližší pěkná písečná pláž tvořená jemným žlutým pískem je vzdálená cca 900 m po prašné cestě nebo po silnici přes městečko (více jak 1 km). Vstup do vody je pozvolný, vhodný pro rodiny s dětmi a seniory. Moře je zde čisté. U pláže jsou sprchy a kabinky na převlečení. Hotel zajišťuje přepravu na pláž a zpět hotelovým mikrobusem.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, výtah, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, knihovna, hlavní hotelová restaurace, vnitřní bar, bar a snackbar v bazénu, kavárna, místnost na zavazadla, kancelářské služby fax/kopírka, obchůdky se suvenýry/minimarket. Obrovská zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

Hotel obsahuje pokoje typu studio pro 1-3 osoby a prostornější apartmány pro 2-4 osoby. Ty tvoří ložnice a obývací pokoj s dalšími 2 lůžky nebo přistýlkami, nabízí se i ubytování typu mezoneta až pro 5 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, okolí, vnitrozemí nebo na bazén. Klimatizace, trezor na pokoji. Ubytování pro jednu osobu je možné v pokoji s výhledem do zahrady.

Kapacita

Hotel je složen z 3 bloků s celkovou kapacitou 125 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Hotel pěstuje vlastní zeleninu, která je součástí každodenního jídelníčku. Moc pěkně natočené video je ke zhlédnutí na webových stránkách hotelu i zde, které zachycuje celý "příběh" čerstvé zeleniny než se dostane na stoly strávníků.

Zábava

Hotel organizuje během hlavní sezóny příležitostně řecký večírek, vystoupení místních umělců nebo bingo.

Sport a aktivity

2 bazény, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Herna s kulečníkem, šipkami, videohrami, stolní fotbal a dalšími různými stolními hrami. Fitcentrum, hřiště na tenis, basketbal a fotbal (5x5). Masáže na vyžádání. Vodní sporty a škola surfu na pláži.

Děti

2 dětské bazény, skluzavka do vody, dětské hřiště, dětský miniclub, dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel nabízí též pokoje pro handicapované (v hlavní budově).

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.