Greece

Kos

Hlavní strana - Hotely - Kos - Pyli Bay Hotel

Pyli Bay Hotel

Pyli Bay Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
letovisko: Marmari
mapa: Kos, Pyli Bay Hotel na mapě Google maps
gps: 36.877308, 27.149640
adresa: Marmari, 85301 Kos, Greece
Marmari 85301 Kos Greece Marmari
tel.: +30 22420 41211

Poloha

Velmi oblíbený a vyhledávaný hotelový komplex s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází na okraji klidného střediska Marmari, kde jsou nákupní i zábavní možnosti. K původnímu hotelu byla v roce 2004 dostavěna další část s pokoji. Nejbližší supermarket FANI je jen kousek od hotelu, přímo proti recepci, přes silnici. Ve vzdálenosti cca 200 m je obchodní dům Constantinos s širokou nabídkou sortimentu. Městským autobusem je možné též cestovat do hlavního města. Nejbližší lékárna je ve vesničce Zipari (cca 2 km). Nejbližší taverna je vzdálená cca 100 m od hotelu. Nejbližší půjčovna kol je na hlavní silnici.

Pláž

Krásná široká pláž s velmi světlým pískem je cca 550 m od hotelu a je k dosažení cestou podél silnice. Vstup do moře je pozvolný. Na pláži je sprcha i kabinka na převlečení. Pár stromů u pláže poskytuje příjemný přirozený stín.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, výtah (jen v novém křídle), internetový koutek, 2 haly s TV se satelitním příjmem, snackbar v hale s recepcí s vnitřním a venkovním posezením, snackbar s vnitřním a venkovním posezením u hlavní restaurace, rozlehlá zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, pokoje pro rodiny jsou vybaveny palandou pro děti. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem nebo vanu se sprchou, WC, klimatizaci, fén, telefon, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničku, stropní ventilátor, balkón nebo terasu s výhledem na bazén, hory, okolí, vnitrozemí, zahradu nebo s bočním výhledem směrem k moři, výhledu brání vzrostlé stromy. Jednolůžkové pokoje jsou obvykle bez balkónu, s výhledem do zahrady. Trezor na recepci.

Kapacita

Celková kapacita hotelového areálu, který je tvořen několika samostatnými budovami, činí 212 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Zábava

Hotel pořádá pro své hosty obvykle v hlavní sezóně 1x týdně večeři na terase u bazénu ve formě barbecue.

Sport a aktivity

2 bazény, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, stolní tenis, tenis, minigolf a kulečník. Vodní sporty na pláži jsou možné před hotelem Caravia Beach (cca 800 m - kruhy, banán, šlapadla, kánoe, surf, katamarán) nebo před hotelem Marmari Beach (kánoe, katamarán).

Děti

2 dětské bazény, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:
Souhlasím se zpracováním údajů

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.