Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Althea Village

Althea Village

Althea Village SuneoClub

Althea Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Daratsos, Kréta
mapa: Kréta, Althea Village na mapě Google maps
gps: 35.505414, 23.977081
adresa: Daratsos, 73100 Crete, Greece
tel.: +30 28210 31320
email: info@altheavillage.gr

Poloha

Rozlehlý velmi příjemný a pěkně upravený hotelový komplex se nachází v klidné oblasti Kato Daratso, cca 4 km od města Chania. V letovisku najdete řadu obchodů s potravinami i suvenýry, restaurací, taveren, barů, stánků s rychlým občerstvením, autobusovou zastávku (cca 100 m u hlavní silnice). Spojení do Chanie je velmi frekventované. V městě Chania je nepřeberné množství nákupních i zábavních možností, velké tržiště, přístav a čekají Vás příjemné procházky úzkými uličkami nebo po nábřeží.

Pláž

Nejbližší písečná pláž je vevzdálenosti cca 600 m.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek, malá konferenční místnost, místnost na zavazadla, restaurace, vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, kavárna, pódium na různá představení, minimarket, prádelna. Zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru pokojů a areálu.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje až pro 4 osoby, které tvoří ložnice a obývací pokoj, kde je palanda pro děti. Hotel dále nabízí prostorné rodinné pokoje s kuchyňským koutem - apartmány s jednou ložnicí až pro 6 osob a dvouložnicové apartmány až pro 6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, okolí, bočním výhledem na moře nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Žehlička na recepci na vyžádání.

Kapacita

V hotelovém areálu je celkem 243 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

2 bazény, slunečníky a lehátka u bazénů. Fitcentrum, kulečník, stolní tenis, elektronické hry, masáže, tenis (večerní osvětlení). Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský koutek hotelu, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.