Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Bali Beach

Bali Beach

Hotel Bali Beach & Village

Bali Beach přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Bali, Kréta
gps: 35.413069, 24.782716
adresa: Bali, 74057 Crete, Greece
tel.: +30 28340 94210
email: info@balibeach.gr

Poloha

Zrenovovaný, na našem trhu známý, velmi vyhledávaný a oblíbený hotelový areál se nachází v klidnějším prostředí, v mírném svahu nad mořskou zátokou. Přes silnici se nachází sesterský hotel Bali Village. Zastávka městského autobusu je cca 1 km od hotelu.

Pláž

Na menší písčitou pláž, místy s oblázky, s pozvolným vstupem se dostanete po schodišti vedoucím k moři. S ohledem na tuto skutečnost a fakt, že v areálu není žádný výtah, nedoporučujeme pro osoby s pohybovými obtížemi. V letovisku jsou další zátoky a písčité pláže, které doporučujeme poznat, směrem od moře se naskýtá atraktivní pohled na pohoří. V blízkosti těchto pláží jsou sprchy, převlékárny, plážové bary a taverny.

Vybavení

V hotelu je vstupní hala s recepcí, vnitřní bar, společenská místnost s TV/SAT, restaurace, bar a snackbar u bazénu, bar a restaurace na pláži, 2 bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka, stolní tenis, kulečník. Wi-Fi je v prostoru recepce a bazénu.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV/SAT, ledničkou, balkónem nebo terasou s bočním výhledem na moře, letovisko a hory.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci.

Sport a aktivity

Dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu, na pláži, stolní tenis, kulečník. V malém rybářském přístavu je nabídka sportovních aktivit a pronájmu lodí.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.