Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Bali Village

Bali Village

Bali Village přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Bali, Kréta
mapa: Kréta, Bali Village na mapě Google maps
gps: 35.413323, 24.781838
adresa: Bali, 74057 Crete, Greece

Poloha

Příjemný, zrenovovaný hotelový komplex se nachází v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Nedaleko hotelu jsou restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna, lékárna a lékařská ambulance. Zastávka městského autobusu je cca 1 km od hotelu, odtud lze cestovat do Rethymna nebo do Heraklionu. V sezóně 2016 jezdil v Bali výletní vláček pro turisty a byl zprovozněný bankomat.

Pláž

Na menší písčitou pláž, místy s oblázky, s pozvolným vstupem se dostanete po dlouhém schodišti, protože celý areál leží ve svahu (přechází se silnice). S ohledem na tuto skutečnost a fakt, že v areálu není žádný výtah, rozhodně nedoporučujeme pro osoby s pohybovými obtížemi. V letovisku jsou další zátoky a písčité pláže, které doporučujeme poznat, směrem od moře se naskýtá atraktivní pohled na pohoří. V blízkosti těchto pláží jsou sprchy, převlékárny, plážové bary a taverny.

Vybavení

Klienti využívají společných služeb hotelu Bali Beach - recepce, internetový koutek, masážní křeslo, možnost masáží. Vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, terasa s pěknou vyhlídkou, restaurace, bar a snackbar u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži, hlídaní dětí (na vyžádání), zahrada. Wi-Fi v prostoru recepce, bazénu až směrem k pláži.

Ubytování

Hotel nabízí 1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností až dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebním kanálem, chladničkou, balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů má výhled na moře. Trezor na pokoji. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci.

Sport a aktivity

Dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu, na pláži, stolní tenis, kulečník. V malém rybářském přístavu je nabídka sportovních aktivit a pronájmu lodí.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.