Hotely na ostrově Kréta

Elman

Elman přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Paleochora, Kréta
gps: 35.233392, 23.678382
adresa: Palaiochora, 73001 Crete, Greece
tel.: +30 28230 41412
+30 28230 41414
email: info@elman.gr

Poloha

Hotel se nachází na krásném místě, přímo u nádherné písečné pláže ve velmi oblíbeném letovisku Paleochora. Leží blízko centra městečka hned vedle oblíbených kapacit Villa Marise a Villa Europa. Na krásnou písečnou pláž je to jen přes udržovanou zahradu a do centra pár kroků.

Pláž

Nádherná široká písečná pláž se nachází přímo před ubytováním.Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro děti. Možnost lehátek a slunečníků na pláži a u hotelu.

Vybavení

K dispozici je hostům recepce, restaurační část, kde se podávají snídaně formou švédských stolů. V přední části je možnost posezení v zahradě. U hotelu se dále nachází stromová alej, které může posloužit perfektně jako útočiště před sluníčkem.

Ubytování

Všechny pokoje mají obývací část s pohovkou, nebo rozkládací pohovkou, které mohou sloužit jako přistýlky a ložnici s manželským lůžkem. Dále mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, balkon. Některé pokoje jsou orientovány na moře, ostatní směřují přes zahradu do centra městečka. Balkony jsou prostorné, stejně tak jako většina pokojů. V pokojích je dále lednice, televize a klimatizace.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.