Greece

Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana - Hotely - Kréta - Fereniki Holiday Resort & Spa

Fereniki Holiday Resort & Spa

Fereniki Complex

Fereniki Holiday Resort & Spa přidat recenzi
zobrazit recenze
mapa: Kréta, Fereniki Holiday Resort & Spa na mapě Google maps
gps: 35.360881, 24.263753
adresa: Georgioupolis, 70007 Crete, Greece
Georgioupolis 70007 Crete Greece Georgioupolis
tel.: +30 28250 61297
email: info@fereniki.gr
fereniki@fereniki.gr

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se šesti objekty se nachází v klidném venkovském prostředí. Budova Fountoulis je od moře vzdálena cca 220 m, Manolis cca 260 m. Nedaleko od hotelu je supermarket a také půjčovna aut, ve vzdálenosti cca 300 m je centrum střediska s náměstím, kde jsou restaurace, taverny, obchody, kavárny, cukrárny, pekařství, lékárna, bankomat aj. V letovisku je též dětské hřiště, minigolf, kostel a zlatnictví. Jako místní atrakce slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas a do letoviska Kavros. V jezeře Kournas se dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla.

Pláž

Pěkná dlouhá písečná pláž je vzdálena od objektů, které máme v nabídce, cca 220-260 m, přes silnici. V moři, které je občas příjemně zvlněné, mohou být kameny, doporučujeme boty do vody. Vstup do moře je zde pozvolný.

Vybavení

K vybavení hotelu patří centrální recepce v hotelu Fereniki, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 bary (Nerio - v rámce hlavní restaurace a bar Alfa u bazénu), vnitřní a venkovní restaurace, nová restaurace v blízkosti hotelové recepce, naproti budově Fountoulis, venkovní kavárna, zahrada, parkoviště. Wi-Fi připojení.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny až pro 5 osob, které mají navíc obývací pokoj, kde jsou další 3 přistýlky (gauče nebo rozkládací lůžka pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na moře, letovisko, okolní zástavbu a vnitrozemí. Trezor na pokoji. Ubytování pro jednu osobu je v areálu celého komplexu.

Kapacita

Komplex tvoří celkem 450 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

v areálu se nacházejí 3 bazény, slunečníky a lehátka u bazénů. Služby SPA - vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, sauna, masáže (relaxační masáž, masáž horkou čokoládou, masáž horkými kameny, bahenní zábal z Mrtvého moře a řada dalších). Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

2 dětské bazény, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.