Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Galini Sea View

Galini Sea View

Galini Sea View Hotel Adults Only

Galini Sea View přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Agia Marina, Kréta
gps: 35.514008, 23.940234
adresa: Agia Marina, 73100 Crete, Greece
tel.: +30 28210 68148
+30 28210 60294
email: info@galinihotels.gr

Poloha

Hotel pouze pro dospělé, který leží cca 300 m nad oblíbenou písčitou pláží a nabízí překrásné výhledy na živé letovisko Agia Marina je vzdálen pouhých 8 km od Chanie. Tento hotel je vyhlášený svou výbornou a tradiční řeckou kuchyní.

Pláž

Hotelová písčitá pláž se nachází cca 300 m od hotelu. Výtah Vás dopraví na úroveň letoviska, odkud dojdete na pláž přes místní komunikaci a po schodech. K dispozici je též plážová hotelová doprava na objednání. V rámci programu All Inclusive lze využít plážový bar. Slunečníky a lehátka na pláži. Zapůjčení plážových osušek za vratný depozit.

Vybavení

Hotel se skládá z několika budov. V hlavní budově je hala s recepcí a lobby barem, výtahy, a la carte restaurace – čínská a italská, restaurace s panoramatickým výhledem na moře, pool bar, krytý vyhřívaný bazén, tři bazény, lehátka a slunečníky u bazénů, Spa centrum, kadeřnictví, minimarket. Součástí hotelu je i plážový bar, který mohou klienti využívat v rámci all inklusive. Wi-fi.

Ubytování

Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (pouze pro dospělou osobu). Všechny pokoje mají balkon nebo terasu, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou zařízeny klimatizací, telefonem, SAT/TV, chladničkou, radiem, Wi-Fi (nebo připojení přes kabel), varnou konvicí a trezor.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.