Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Kyknos Beach Hotel & Bungalows

Kyknos Beach Hotel & Bungalows

Kyknos Beach Hotel & Bungalows přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Stalida, Kréta
gps: 35.290023, 25.446492
adresa: Stalida, 70007 Crete, Greece
tel.: +30 28970 32040
email: info@kyknoshotel.gr

Poloha

Moderně zrenovovaný a velmi známý hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a přilehlých bungalovů, je situován v klidnějším prostředí letoviska Stalida. V letovisku, které se rozkládá mezi Chersonisem a Malií, jsou též 2 bankomaty (nejbližší cca 500 m). Lékárna je cca 30 m. Zdravotní středisko je ve Stalidě i v Malii, obě cca 800 m. Diskotéky a noční bary jsou cca 1 km od hotelu v letovisku Malia. Autobusové spojení je možné do Heraklionu. Autobusová zastávka letoviska Stalida cca 500 m. Na konci letoviska Malia významné archeologické naleziště, pozůstatky mínójského paláce, cca 5 km. Ve vzdálenosti cca 200 m je nástupní a informační stanice turistického vláčku.

Pláž

Písečná pláž s hrubším pískem, dostupná přes silnici, leží cca 220 m od hotelu. Místy jsou v písku oblázky nebo kamínky. Vstup do vody je pozvolný. Nejbližší cesta na pláž vede uličkou u hotelu Alexander Beach (zde je též sprcha a toalety).

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala, recepce, výtah (jen v hlavní a jedné vedlejší budově), salónek, internetový koutek, vnitřní bar, restaurace, venkovní terasa, venkovní bar a snackbar s TV se satelitním příjmem, prádelna, čistírna, pokojový servis, krásná rozlehlá zahrada, parkoviště. Wi-Fi v prostoru u recepce a bazénu.

Ubytování

30 pokojů v hlavní budově, 73 bungalovů, 15 nových třílůžkových bungalovů a 15 nových rodinných pokojů, které tvoří 2 oddělené ložnice pro maximálně 5 osob. Všechny pokoje (1-, 2lůžkové s možností až dvou přistýlek nebo třetího pevného lůžka a jedné přistýlky pro čtvrtou osobu. Rodinné pokoje až pro 5 osob) jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou, balkónem či terasou s výhledem na letovisko, vnitrozemí, bazén nebo moře. Výhled na moře je možný jen v hlavní budově. Jednolůžkové pokoje jsou většinou jen v hlavní budově a mají výhled do vnitrozemí. Trezor na pokoji.

Kapacita

Hotel má 133 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hlavní hotelové restauraci.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně (obvykle 2x týdně) různé zábavné programy - krétský večírek, barbecue, magic show a další. Večer s barbecue je s živou hudbou, koná se obvykle každou druhou středu v měsíci spolu s vystoupením krétských tanečníků, tento večer.

Sport a aktivity

2 bazény, slunečníky a lehátka u bazénu. Venkovní sprchy. Moderně vybavené fitcentrum, 2 tenisová hřiště (večerní osvětlení), kulečník, stolní tenis, šipky, minigolf, masáže. Slunečníky a lehátka na pláži.

Děti

2 dětské bazény (jeden se skluzavkou), dětský koutek, miniklub Kyknaki pro děti, hlídaní dětí, dětská postýlka na vyžádání.

Video

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.