Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Ormos Atalia

Ormos Atalia

Ormos Atalia Village

Ormos Atalia přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Bali, Kréta
gps: 35.415657, 24.784185
adresa: Bali, 74057 Crete, Greece
tel.: +30 28340 94401

Poloha

Hotel se nachází na okraji letoviska Bali, cca 45 km od letiště v Heraklionu. Centrum letoviska, kde naleznete obchody, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny, je vzdáleno cca 300 m. Hotel leží cca 150 m od písčité pláže Evita. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Pláž

Z hotelu je přístup na pláž z kopce do dvou písčitých zátok. Krásná písčitá pláž Evita je vzdálená cca 150 m od hotelu. Další pláž je vzdálená cca 200 m od hotelu. Obě pláže mají pozvolný vstup do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži.

Vybavení

Oblíbený hotelový komplex se skládá z budov umístěných u bazénu a z budov v udržované zahradě. Svým hostům nabízí recepci, restauraci, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a zahradu. Slunečníky a lehátka u bazénu, dětská postýlka. Internet a Wi-Fi (v recepci), masáže a biliár.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny Wi-Fi, TV, trezorem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací lůžka nebo gauč).

Stravování

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci.

Doplňující informace

Velmi oblíbený hotel s příjemnou atmosférou se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali. Nabízí nezapomenutelné výhledy na okolní krajinu a letovisko. Je vhodný pro všechny, kteří mají rádi romantickou dovolenou s možností výletů do okolí za historickými památkami.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.