Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Palmera Beach Hotel

Palmera Beach Hotel

Palmera Beach Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Hersonissos, Kréta
gps: 35.316015, 25.394964
adresa: Hersonissos, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 22481
email: info@palmerahotel.gr

Poloha

Zrenovovaný hotel s příjemnou atmosférou, moderním designem a vybavením se nachází u rušného centra letoviska, hned u moře a pláže, kterou odděluje pobřežní silnice. Večer bývá hotel pěkně nasvícen, příjemné posezení a krásné výhledy na moře jsou z venkovní restaurace před hotelem. Autobusová zastávka je cca 250 m, nejbližší bankomat a lékárna cca 300 m. V centru střediska jsou nespočetné možnosti denní i noční zábavy, restaurace, taverny, rychlá občerstvení, bary, kluby, obchody s potravinami, suvenýry, oblečením a další. Zdravotní středisko je na začátku Chersonisu. Vodní park Star Beach (www.starbeach.gr), cca 1 km. Zde bývají během sezóny různé aktivity - diskotéka, pěnová party, bikini party, též je zde široká nabídka vodních sportů, bungee jumping, Wi-Fi v areálu. Vesničky Piskopiana a Koutouloufari nad Chersonisem, cca 2-3 km chůze. Jsou to moc pěkné starobylé vesničky, kde najdete tradiční krétské domky, taverničky, obchůdky a je odsud atraktivní výhled do krajiny.

Pláž

Nejbližší menší písčito-oblázková pláž s tmavším hrubším pískem je cca 20 m od hotelu, přes silnici. Na pláž se sejde po několika schodech, je zde i sprcha. Vstup do moře je pozvolný. Místy v moři mohou být kameny. Další pláž (vlevo od hotelu) je vzdálena cca 70 m, je zde hrubší písek, pozvolný, mírně kamenitý vstup do moře. Doporučují se raději boty do vody. V letovisku jsou i další menší pláže, kam je možné dojít. Všude je vstup pozvolný s mírně kamenitým dnem. Na většině pláží jsou k použití sprchy.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, 2 výtahy, minimarket (prodej přírodních produktů), vnitřní bar, vnitřní restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, venkovní restaurace a kavárna, parkoviště. Wi-Fi v prostoru recepce, salónku a ve většině pokojů.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolní, výhledem na moře nebo bazén. Jednolůžkové pokoje nemají balkón a mají výhled do vnitrozemí nebo okolí. Prostorné pokoje pro rodiny, až pro 4 osoby jen s výhledem do vnitrozemí. Trezor na pokoji.

Kapacita

V tomto hotelu, který tvoří 2 třípatrové budovy, je celkem 84 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

Malý bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Vodní sporty lze provozovat na pláži v letovisku. Spa centrum Palm Spa centrum (fitcentrum, sauna, jacuzzi, pára, waxing, manikúra, pedikúra a další procedury).

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.