Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Pilot Beach Resort

Pilot Beach Resort

Pilot Beach Resort přidat recenzi
zobrazit recenze
mapa: Kréta, Pilot Beach Resort na mapě Google maps
gps: 35.356663, 24.274293
adresa: Gergiopoupolis, 73007 Crete, Greece
tel.: +30 28250 61002
+30 28250 61901
email: info@pilot-beach.gr
wreservations@pilot-beach.gr

Poloha

Rozsáhlý hotelový komplex se nachází v prostředí obklopeném olivovými a avokádovými stromy, v zátoce Almyrou, odkud je překrásný výhled na pohoří Lefka Ori. Areál rozděluje v dolní části směrem k pláži frekventovaná silnice, kterou lze ovšem pohodlně podejít spojovacím podchodem, což je maximálně bezpečné především pro děti. Hotel se nachází blízko rybářské vesničky Georgioupolis (cca 1 km). Zde jsou možnosti zábavy i nákupů, lékárna je na centrálním náměstí, v blízkosti náměstí je též bankomat. Jako místní atrakce v letovisku slouží turistický vláček, který jezdí pravidelně během dne k sladkovodnímu jezeru Kournas a do letoviska Kavros. V jezeře Kournas se dá koupat, lze si též pronajmout šlapadla.

Pláž

Velmi pěkná široká písečná organizovaná pláž se nachází od ubytování ve standardních pokojích cca 400 m přes silnici. Vstup do moře je pozvolný, v délce cca 2 metry jsou drobné oblázky, potom je dno písečné. Na pláži je plavčík, k dispozici jsou sprchy a převlékárny. Vzdálenost pláže od hlavní budovy je cca 200 m, od plážových bungalovů jen cca 30 m.

Vybavení

K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, salónek a TV se satelitním příjmem, internetový koutek, kopírka a fax, vnitřní a venkovní bary, snackbary, kavárny, vnitřní a venkovní restaurace, restaurace pro děti, taverna. Konferenční sál s moderním vybavením, business centrum, supermarket, zlatnictví, kadeřnictví, prádelna a čistírna, pokojová služba, krásná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v celém areálu hotelu.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny prostornou koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, trezorem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, možností připojení na internet (Wi-Fi), chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén nebo na moře. Jednolůžkové pokoje se nachází v bungalovech a mají výhled do zahrady, na bazén a okolí. Další typu ubytování - family junior suite až pro 4 osoby s výhledem do zahrady nebo na bazén, Panorama suite až pro 4 osoby s výhledem na bazén. Některé pokoje mohou být propojené.

Kapacita

Areál se skládá z hlavní budovy a přilehlých architektonicky dobře vystavěných bungalovů, které jsou rozesety v rozlehlých zahradách, které navozují, stejně tak jako ezoterická hudba, která je slyšet v hotelu i na pláži, příjemnou atmosféru a pocit soukromí a uvolnění. Celkem je zde 442 pokojů

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Obědy formou bufetu.

Zábava

Hotel pořádá pro děti i dospělé obvykle v hlavní sezóně animační a společenské programy, sportovní aktivity v průběhu dne a večera.

Sport a aktivity

4 velké venkovní bazény, vnitřní bazén, umělecký ateliér (malování triček, keramika...). Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, volejbal a plážový volejbal, 2 tenisová hřiště, kulečník, stolní tenis, stolní hry, herna, minifotbal. SPA centrum: sauna, fitcentrum, tělocvična, masáže (různé druhy). Vodní sporty na pláži.

Děti

3 dětské bazény (v nejmenším - malé skluzavky, pirátská loď a další), dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.