Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Selini Sea View

Selini Sea View

Selini Suites

Selini Sea View přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kolymbari, Kréta
gps: 35.533707, 23.798906
adresa: Kolymbari, 73006 Crete, Greece
tel.: +30 28240 22213
+30 28240 83033
email: info@selinisuites.com

Poloha

Velmi oblíbený hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí u střediska Rapaniana/Kolymbari. Blízko hotelu, cca 100 m, je několik málo obchodů s potravinami a suvenýry. Další obchůdky a restaurace jsou ve vzdálenosti cca 1,5 km od hotelu, následují další restaurace, taverny, některé vyhlášené rybími specialitami a tradičními krétskými specialitami, kavárny, obchody s potravinami i suvenýry, několik málo hotelů a přístav (cca 3 km od hotelu). Lékárna a bankomat jsou cca 1 km. Poblíž hotelu je autobusová zastávka pravidelné městské linky, kterou můžete cestovat do Kolymbari nebo do Plataniasu, kde je rušný denní i noční život, stejně tak do malebné Chanie.

Pláž

Nejbližší oblázková pláž a čisté moře jsou ve vzdálenosti cca 200 m, po silnici, další oblázková pláž, organizovaná, s možností pronájmu slunečníků a lehátek, je vzdálena cca 400 m, po silnici.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek, vnitřní bar, vnitřní a venkovní restaurace, venkovní terasa s pěkným výhledem a příjemným posezením, kavárna, bar a snackbar u bazénu, zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce a salónku.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, dále pokoje typu studia, kde jsou další 2 přistýlky, event. lůžka a prostornější rodinná studia pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, zahrady, na bazén nebo na moře. Trezor na pokoji. Pokoje typu studia a rodinná studia mají navíc kuchyňský kout se základním vybavením a elektrický vařič. Rodinná studia tvoří ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj, kde jsou 2 přistýlky. Jednolůžkové pokoje mají výhled do zahrady nebo vnitrozemí. Promo pokoje jsou obvykle jen s výhledem do vnitrozemí.

Kapacita

V hotelovém areálu, kde je hlavní budova a 4 další pavilony, je celkem 137 pokojů.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.

Sport a aktivity

2 bazény, ve spodní části hotelu nový bazén jen pro dospělé (s jacuzzi pro 6 osob), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě. Slunečníky a lehátka na pláži. Malé, jednoduše zařízené fitcentrum, kulečník, stolní tenis.

Děti

Dětský bazén, 2 dětská hřiště, místnost pro děti s DVD a videem, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.