Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Stella Palace Resort & Spa

Stella Palace Resort & Spa

Stella Palace Resort & Spa přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Analipsi, Kréta
gps: 35.333410, 25.338239
adresa: Analipsis, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 29090
email: info@stellapalace.gr
info@stellahotels.gr

Poloha

Rozlehlý hotelový komplex se skládá z hotelu Stella Palace a sesterského hotelu Stella Village, leží v klidném prostředí v zahradě plné stromů, keřů a květin. Centrum tradiční krétské vesničky a poklidného letoviska Analipsi (více na www.analipsi-village.gr) je cca 700 m od areálu, zde je příjemná pobřežní promenáda, nechybí nákupní i zábavní možnosti, najdete tu typickou tavernu, restauraci, pizzerii, obchůdek se suvenýry, zlatnictví, lékárnu, kostelíček a kapličku. Na molu najdete velké kameny vyzdobené 2 delfíny a další s mořskou pannou, u kterých se turisté rádi fotí. V některých restauracích nabízí wi-fi zdarma. Analipsi patří k tradičním letoviskům na ostrově, dnes už je prakticky součástí velké turistické oblasti, poblíž střediska Gouves a Chersonisos. V Analipsi jsou menší písčité, oblázkové nebo kamenité pláže, cca 2 m pod úrovní promenády, k nimž se dostanete po několika schodech. V létě zde bývá otevřeno i potápěčské centrum. Z Analipsi můžete cestovat městským autobusem do Heraklionu nebo do rušného Chersonisu (cca 7 km) nebo třeba až do malebného Agios Nikolaos. Autobus staví hned u hotelu. Letovisko Gouves je odtud cca 3 km. Z Analipsi vyjíždí výletní vláček do letoviska Chersonisos. Zastávka vláčku je před hotelem Stella Village, cca 30 m vpravo.

Pláž

Menší písečná pláž v uměle vytvořené zátoce chránící i před případnými vlnami je hned před hotelem, přes málo frekventovanou silnici. Vstup do moře je zde pozvolný. Na pláž se sejde po několika schodech. V blízkosti pláže (vedle supermarketu) je sprcha, toaleta je u hotelového bazénu, cca 50 m.

Vybavení

Hosté využívají služeb obou hotelů, kde je vstupní hala s recepcí, vnitřní a venkovní restaurace, bary, snackbary, kavárny, internetový koutek. Masážní křeslo, minimarket, kostelíček s byzantskými malbami. Pěkná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Rodinné pokoje hotel nabízí 2 typy - jednu větší místnost, kde je manželské dvojlůžko a další 2 lůžka a prostornější typ, který se skládá z ložnice a obývacího pokoje. Hotel dále nabízí pokoje s vlastním bazénem pro max. 2 osoby, pokoje s vnitřním jacuzzi a pokoje se sdíleným bazénem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo teráskou s výhledem do zahrady, na areál nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji. V rodinných pokojích bývá obvykle jen sprchový kout. Některé pokoje mohou být propojené.

Kapacita

Celková kapacita je 234 pokojů, které se nachází v 9 budovách.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně animační programy pro děti i dospělé (cca 6x týdně).

Sport a aktivity

V areálu je celkem 7 úžasných bazénů (5 bazénů pro dospělé, některé i s částí pro děti a další dětské bazény, některé s atrakcemi - skluzavky, dětské hřiště, dětský klub Jumbo, pirátská loď s tobogánem a další dětské vodní radovánky). Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži před hotelem. V okolí se nachází i další větší veřejné pláže (od 250-600 m). Elektrické hry, air hockey, dětská autíčka, kolotoč, 2 kulečníky, tenis (noční osvětlení), stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, minifotbal, minigolf, šipky. Venkovní divadlo. Nové Spa centrum & wellness (procedury a masáže, nabízí se několik typů balíčků masáží na 1 až 5 dnů - svatební, krétská, matka & dcera, speciál Stella).

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.