Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -The Island Hotel

The Island Hotel

The Island Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Gouves, Kréta
gps: 35.333822, 25.318272
adresa: Gouves, 70014 Crete, Greece
tel.: +30 28970 42025
email: theisland@theislandhotel.eu

Poloha

Moderně postavený areál ve stylu boutique hotel tvoří celkem 3 budovy, je zasazený do pěkně udržované zahrady. Nachází se v klidném prostředí letoviska Kato Gouves. Kousek od hotelu je pár taveren a restaurací. Centrum střediska je cca 15-20 minut procházkovou chůzí, zde jsou nákupní i zábavní možnosti, bankomat, lékárna, poštovní schránka, zdravotní středisko, klenotnictví, obchody se suvenýry, keramikou, restaurace, taverny, kostelíček. Zastávka autobusu je cca 15 minut procházkovou chůzí, z hlavní silnice lze cestovat do hlavního města Heraklionu nebo na opačnou stranu do Chersonisu a dalších míst. Turistický vláček kolem pobřeží.

Pláž

Dlouhá písečná pláž je hned před hotelem, přes silnici. Vstup do moře je zde pozvolný.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek, výtahy (jen ve 2 budovách), konferenční sál (až pro 320 účastníků), pokojová služba, hlavní restaurace The Kitchen, venkovní restaurace The Stone, vnitřní bar Veranda, bar a snacbar Tholos u bazénu, taverna, plážový bar Yachting, venkovní terasa s posezením. Prádelna, minimarket (plážové oblečení a vybavení, noviny, cigarety, krémy a další), knihovnička vedle hlavního baru, kostelíček Sv. Dimitria. Wi-Fi v prostoru celého hotelu a na pokojích. Osušky na pláž. Velká zahrada s palmami, araukáriemi a různými keři, parkoviště.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky - gauč. Pokoje typu junior s výhledem do zahrady a vnitrozemí pro 2-3 osoby, které se skládají z ložnice a obývacího pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, paralelním telefonem v koupelně, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí, na zahradu nebo moře. Na pokojích je též rychlovarná konvice s každodenním doplňováním porcované kávy, čaje, cukru a mlíčka a lahví vody. Trepky jsou v pokojích s výhledem do zahrady a v jednolůžkových pokojích, ve všech ostatních typech jsou též župany. Nadstandardní typy pokojů s výhledem na moře se sdíleným nebo vlastním bazénem, dále Cool suite s výhledem na moře.

Kapacita

Celková kapacita areálu je 298 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Zábava

Hotel pro své hosty pořádá obvykle v hlavní sezóně pravidelně večery s živou hudbou nebo příležitostně řecký večírek.

Sport a aktivity

2 bazény, bazének s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži. Tenis, hřiště na basketbal, volejbal, stolní tenis a šipky, kulečníky. Fitcentrum, Spa centrum (relaxační nevyhřívaný vnitřní bazén s vodními tryskami, jacuzzi, sauna, pára, kosmetické služby), herna (kulečníky).

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Doplňující informace

Hotel je určen pouze pro dospělé osoby a mladistvé nad 17 let.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.