Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Vantaris Palace

Vantaris Palace

Vantaris Palace přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Kavros, Kréta
gps: 35.352105, 24.293542
adresa: Kavros, 73007 Crete, Greece
tel.: +3o 28250 61783
+3o 28250 61786
email: info@vantarishotels.gr

Poloha

Rozlehlejší hotelový areál je zasazen v klidnější části vesničky Kavros, mezi posledními hotely u silnice. Areál je ideální pro dovolenou s dětmi, všude vládně příjemná a opravdu přátelská atmosféra. V letovisku lze navštívit několik obchůdků, restaurací a barů, k dispozici je i lékárna. Do rušnějšího letoviska Georgioupolis, vzdáleného cca 3 km, lze dojít příjemnou procházkou po pláži (cca 30 minut) nebo silnici nebo pohodlně dojet autobusem veřejné dopravy. Autobusem se lze dostat i do Chanie či Rethymna , zastávka je cca 200 m od hotelu. Oblast kolem Kavrosu je známá velkým množství zeleně a pěknou krajinou - na severozápadě jsou vysoké skály a na severu mohutná hradba pohoří Lefka Ori s výškou přes 2 400 m. V letovisku jezdí výletní vláček a pro děti je zde Fun Park (www.funparkkavros.com).

Pláž

Krásná, široká, písečná pláž, místy s drobnými oblázky, se nachází hned u hotelu. Vstup do moře je pozvolný, u vstupu do vody mohou být drobné kamínky nebo oblázky. Zdejší pláž patří mezi nejdelší na ostrově, nachází se mezi městy Chanií a Rethymnem (Chanie je vzdálena cca 40 km a Rethymno cca 20 km). Na pláži je sprcha a převlékárna.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, salónek, 3 výtahy, půjčení automobilů, zajištění výletů, hotelový bar, bar na pláži/taverna, hlavní restaurace, snack a grill restaurace, minimarket/novinový stánek, knihkupectví, klenotnictví, internetový koutek, internetová místnost, prádelna. Pěkná zahrada, parkoviště. Plážové osušky. Wi-Fi v prostoru recepce, vstupní haly a na pokojích.

Ubytování

1 a 2 lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek - obvykle rozkládací lůžko a rodinné pokoje se čtyřmi pevnými lůžky s výhledem do vnitrozemí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, malou chladničkou, terasou s výhledem do vnitrozemí. Pokoje s výhledem na moře mají balkón nebo terasu. Trezor na pokoji. Jednolůžkové pokoje a promo pokoje mají terasu a výhled pouze do zahrady nebo vnitrozemí.

Kapacita

Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a 7 dvoupodlažními vedlejšími budovami. Celkem se zde nachází 246 pokojů.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Oběd formou bufetu.

Zábava

Hotel organizuje obvykle jednou za dva týdny folklórní představení s živou hudbou a tancem.

Sport a aktivity

Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži, dětské hřiště, herna, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, malé fitcentrum, jacuzzi, sauna, pára a masáže, sauna, pára, hřiště na plážový volejbal, k zapůjčení horská kola, vodní sporty na pláži (cca 50 m). Osušky na pláž.

Děti

Dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.