Hotely na ostrově Kréta

Hlavní strana -Hotely -Kréta -Vritomartis

Vritomartis

Vritomartis Naturist Resort

Vritomartis přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 35.197062, 24.148854
adresa: Chora Sfakion, 73011 Crete, Greece
tel.: +30 28250 91112
email: info@vritomartis.gr

Poloha

Budovy hotelu stojí ve velmi pěkné zahradě na velice klidném místě asi 2 km od malého přístavu Chora Sfakion. Soukromá hotelová písčito-oblázková pláž Filaki je vzdálena asi 850 m. Na této pláži je k dispozici plážový bar patřící hotelu a lehátka se slunečníky, nejbližší malá neorganizovaná pláž je asi 550 m od hotelu. V hotelu je malý mikrobus, který zajišťuje několikrát denně dopravu z hotelu k soukromé hotelové pláži a do letoviska Chora Sfakion.

Vybavení

V areálu hotelu se nachází restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře, obědy dle výběru z menu, bar u bazénu, minimarket, prádelna, internetový koutek, 24-hod. recepce. Hotel nabízí širokou škálu sportovního vyžití - bazén, dětský bazén, tenisový a volejbalový kurt, stolní tenis, vodní pólo. Je možné si v hotelu objednat potápění, pěší výlety, poznávací výlety autobusem, minigolf, masáže a wellness program, pronajmout auto nebo kolo. Pro děti jsou zde k dispozici dětské hřiště a animační programy.

Ubytování

V hotelu jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje typu standard, superior a bungalovy (s možností 1-2 přistýlek) s výhledem do hor, bočním nebo přímým výhledem na moře. Pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana, toaleta, fén),sat. TV, telefon, připojení na internet, klimatizaci, sejf, minibar a balkón nebo terasu.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.