Hotely na ostrově Kréta

Zafiria

Hotel Zafiria

Zafiria přidat recenzi
zobrazit recenze
místo: Matala, Kréta
gps: 34.992964, 24.750939
adresa: Matala, 70200 Crete, Greece
tel.: +30 28920 45112
email: info@zafiria-matala.com

Poloha

Hotel se nachází v centru menšího letoviska Matala. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 70 km. Pobřežní promenáda je lemovaná obchody a tavernami. Nedaleko letoviska se nachází archeologické naleziště mínojského paláce Festos. Hotel leží cca 60 m od písčité pláže.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, místy s oblázky, je vzdálená cca 60 m od hotelu, při vstupu do moře místy kameny. Slunečníky a lehátka na pláži. Cca 30 minut chůze od letoviska Matala se nachází známá nudistická pláž Red Beach.

Vybavení

Třípatrový rodinný hotel nabízí svým hostům recepci, výtah, restauraci, kavárnu s terasou, bar u bazénu, bazén na střeše hotelu s oddělenou dětskou částí a TV koutek. Wi-Fi a trezor (v recepci), slunečníky a lehátka u bazénu.

Ubytování

Pokoje s balkonem nebo terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a jednoduše vybaveny standardním dřevěným nábytkem a telefonem. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě).

Stravování

Rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří. V letovisku se nacházejí výborné restaurace s tradičními krétskými specialitami.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.