Hotely na ostrově Lefkada

Hlavní strana -Hotely -Lefkada -Odyssey Hotel

Odyssey Hotel

Odyssey Hotel přidat recenzi
zobrazit recenze
gps: 38.788670, 20.611970
adresa: Agios Nikitas, 31080 Lefkada, Greece
tel.: +30 26450 97351
+30 6974 447499
email: info@odysseyhotel.gr

Poloha

Hotel je umístěn v centru vesničky Agios Nikitas, na hlavní dlážděné ulici vedoucí k moři. Nejbližší obchůdky a taverny jsou cca 50 m od hotelu. Transfer z letiště v Preveze trvá obvykle okolo 1 hodiny.

Pláž

Na nejbližší pěknou menší městskou oblázkovou pláž je to cca 200 m, cestou po silnici. Voda je zde průzračně čistá, možnost šnorchlování. Doporučuje se vydat během pobytu na tyto pláže - Milos, cca 15-20 minut chůze přes kopec, krásná a velmi čistá pláž, ale nejsou zde žádné restaurace, ani taverny. Pronajmete-li si auto nebo motorku, navštivte vzdálenější pláže - Egremni (cca 350 schodů, náročnější sestup vhodný pouze pro fyzicky zdatné jedince, opravdu nádherná a nezapomenutelná pláž, po zemětřesení v listopadu 2015, kdy byla poničena přístupová cesta a část pláže zasypána je pláž dočasně nepřístupná), Porto Katsiki (cca 150 schodů, krásná pláž ve skále, jedna z nejkrásnějších v Řecku, vyhlídka a schody byly též poničeny při zemětřesení v roce 2015, pláž byla v sezóně 2016 již přístupna, doporučuje se dorazit brzo dopoledne, kdy pláž není přelidněna), Megali Petra, Agiofilli (krásná příroda, možnosti potápění).

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, TV místnost, místnost k podávání snídaní, bar, bar a snackbar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky. Wi-Fi v prostoru recepce.

Ubytování

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, jednoduše a účelně zařízené. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, chladničku, TV, balkón či terasu, částečný výhled směrem na moře, okolí nebo vesničku.

Kapacita

V hotelu je celkem 40 pokojů.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Sport a aktivity

Bazén, slunečníky a lehátka u bazénu.

Děti

Dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání.

Recenze hotelu:

Přidat recenzi
Název recenze:
Termín pobytu:
Název cestovní kanceláře:
Celkové hodnocení:
Cestovní kancelář:
Ubytování:
Jídlo a stravování:
Hotel a vybavení:
Zábava, služby a personál:
Pláž, moře a okolí:
Jméno/přezdívka:
Věk:
Maximální velikost souboru 8 MB.
Foto 1:
Foto 2:
Foto 3:
Foto 4:
Foto 5:
Foto 6:
Foto 7:
Foto 8:
Foto 9:
Foto 10:

K hotelu zatím nebyla přidána žádná recenze.